Kate a William

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Členovia anglickej kráľovskej rodiny si v posledných dňoch prechádzajú zdravotnými problémami. Okrem kráľa Karola III. ich musela pred časom riešiť aj princezná Kate Middleton. Ako teraz informuje zahraničný portál Newsweek, jej manžel zrušil verejné stretnutie. Je za tým jej zhoršený zdravotný stav?

Kate Middleton je azda najsledovanejšou ženou sveta. Stala sa ňou potom, čo sa vydala za člena anglickej kráľovskej rodiny, Williama. Manželovi už porodila tri deti. Najstarší George má mladších súrodencov Charlotte a Louisa. Princezná dokonca nedávno prehovorila o ďalšom potomkovi.

William a Kate vyzerajú priam idylicky, čím idú vzorom ľuďom po celom svete. Aj oni si však mali prejsť ťažkým obdobím. Údajne sa hádali kvôli tomu, kam pôjde do školy ich najstarší syn.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Zhoršil sa Kate Middleton zdravotný stav?

Princezná len nedávno absolvovala plánovanú operáciu brucha. Kate tak už od januára nemá žiadne kráľovské povinnosti, keďže sa zotavuje. Naopak, jej manžel sa stal kráľovým zástupcom potom, čo oznámil, že mu bola diagnostikovaná rakovina. William však teraz, podľa informácií portálu Newsweek, zrušil verejné vystúpenie na počesť svojho krstného otca.

Spomienkovú udalosť mal pritom vynechať kvôli osobným dôvodom. Podľa dostupných informácií mala byť princezná z Walesu prijatá do súkromnej nemocnie 16. januára. William už vtedy povedal, že sa na čas z verejnosti stiahne aj on a bude sa venovať rodine.

Je teda otázne či sa naozaj venuje deťom alebo je za tým zdravie jeho manželky. Kráľovská rodina však správy o zhoršenom zdravotnom stave Kate, pochádzajúce zo španielskych médií – o ktorých píše aj americký portál Newsweek – označila skôr za smiešne. Očakáva sa teda, že William sa k povinnostiam vráti už čoskoro.

Takisto sa zdá, že jeho neúčasť na podujatí nesúvisí ani so zhoršením zdravotného stavu kráľa. Kráľovná Camilla sa totižto bohoslužby zúčastnila. Prišla tam v spoločnosti princeznej Anny a princa Andrewa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Zdroj: newsweek.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News