Princ Harry a Meghan Markle

Toto je pre nich definitívny koniec v Anglicku! Princ Harry s manželkou Meghan Markle sa museli odsťahovať zo svojho sídla Frogmore Cottage a odovzdať kľúče. Ich posledné veci im boli poslané do Kalifornie. Ak by chceli dlhodobo zostať v Británii, podľa The Sun musia s kráľom Karolom III. uzavrieť dohodu.

Princ Harry a Meghan Markle aktuálne patria medzi najviac preberané páry svetového šoubiznisu. Ich manželstvo sa vraj otriasa v základoch a špekulovalo sa, že sa rozvedú. Syn kráľa Karola III. už vraj kontaktoval aj právnikov.

Postupne však prichádzajú aj o ďalšie veci – prácu. Vojvodkyňa už viac nebude moderovať podcast Archetypy na Spotify a ohrozená je aj spolupráca so spoločnosťou Netflix. Dokonca im vynadalo hneď niekoľko známych tvárí. Meghan vraj dokonca aj klamala svojich fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Princ Harry a Meghan Markle prišli o domov

Podľa zdrojov The Sun vraj princ Harry a Meghan Markle teraz prišli o ďalšiu vec – domov. Museli sa definitívne odsťahovať z anglického sídla Frogmore Cottage, kde kedysi bývali a kde zostávali počas návštevy Británie.

Do Kalifornie, kde teraz žijú, im boli poslané posledné veci a manželia vrátili kľúče od sídla. Urobili tak šesť mesiacov potom, čo im prišiel rozkaz z paláca, aby uvoľnili tieto priestory.

Podľa informácií The Sun sú dôvodom aj princove memoáre s názvom „Spare“, kde popísal celý svoj život v kráľovskej rodine. Sídlo pritom dostali ako svadobný dar od zosnulej kráľovnej Alžbety II.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Ak by Harry a Meghan chceli dlhodobejšie zostať v Anglicku, musia uzavrieť súkromnú dohodu s kráľom Karolom III. V opačnom prípade sa musia spoliehať na hotely alebo nocľahy u priateľov.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News