instagram.com/sussexroyal

Presne na deň sv. Valentína manželia Meghan Markle a princ Harry oznámili svetu nádhernú správu. Po druhýkrát sa stanú rodičmi. V talk show Oprah Winfrey prezradili mnohé zaujímavosti a tiež aj pohlavie ich dieťatka.  

Malý Archie bude mať sestričku. Meno však ostalo pod rúškom tajomstva. Alebo až doteraz? Na povrch vyplávali možné mená, z ktorých si môžu Meghan a Harry vybrať.

Ako píše portál The Sun, stávkové kancelárie, ktoré majú v Británii veľkú tradíciu, už od februára prijímajú stávky na meno dcérky. Spomedzi všetkých tipov vyhralo zatiaľ meno Alexandra.

Ak sa pýtaš, prečo práve toto meno, no preto, lebo je to jedno z mien samotnej kráľovnej Alžbety II.. Po pohrebe princa Philipa sa prikláňali Briti ešte k menám Elizabeth a Lily. Totižto princ Philip veľmi rád oslovoval svoju manželku Lilibeth.

Lilibeth je spojenie Lily a koncovky mena Elizabeth, teda Beth. Princ Philip mal ale v skutočnosti aj iné prezývky pre svoju manželku. Napríklad Cabbage, čo môžeme do nášho jazyka preložiť ako kapusta. Netradičné, nemyslíš? Ale Briti sa zhodli, že Cabbage určite nebude meno pre očakávané dieťatko.

Všetko sú zatiaľ len tipy a nakoniec môže zaľúbená dvojica prekvapiť iným menom. Pravda už môže byť akákoľvek, nech je hlavne ich dieťatko zdravé a spokojné.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News