Obľúbená plus size modelka Ashley Graham je už nejaký ten piatok hrdou mamou svojho syna. Mamička však priznala, že začiatky tehotenstva pre ňu neboli vôbec jednoduché, ba naopak. Cítila sa sama. To však nie je všetko. Začala hneď veľmi rýchlo priberať na váhe a prechádzať všetkými tými hormonálnymi zmenami.

Pre zahraničný portál Marie Claire sa táto modelka rozhovorila a prezradila, ako sa mali veci počas a po pôrode.

Hoci je Ashley plus size modelka a so svojím pevnejším telom nemala nikdy problém, veď práve na tom si vybudovala svoju kariéru, po pôrode ale dostala obavy, ako sa jej telo zmení. „Bola som jednou z tých žien, ktoré chceli vedieť každý škaredý detail toho, čo sa deje, nielen tam dole, ale všade …,“ priznáva Ashley.

„Cítila som sa, akoby som s nikým nehovorila. Rýchlo som priberala na váhe. Cítila som sa sama vo vzťahoch, sama tehotná.“ Dodáva, že hneď na to, ako tehotenstvo oznámila ona, sa k nej pridalo ďalších tehotných 9 priateliek a tieto pocity potom pominuli. Na jednu radu, však nikdy nezabudne a každá žena by si ju mala prečítať a vziať k srdcu.

Práve úspešná tenistka Serena Williams vyslovila slová, ktoré jej pomohli! „Každá a každé telo je iné. Preto sa netreba porovnávať s dievčatami na Instagrame, ktoré ešte len vyšli z pôrodnice, držiac dieťa v náručí a vyzerajúc pritom štíhlejšie než predtým.“ Dnes je Ashley hrdá na svoje popôrodné strie, sú jej súčasťou.

Meno pre ich synčeka znamená pre rodičov veľmi veľa

S manželom sa rozhodli pre veľmi zaujímavé meno, Isaac Menelik Giovanni Ervin. O mene Isaac manžel Ashley sníval už od strednej školy. Prostredné meno Menelik je etiópskeho pôvodu, toto meno ich inšpirovali, keď sa zamilovaný pár vydal na cestu do Etiópie. V preklade V preklade znamená „syn múdrych“ a chceli, aby ho jeho meno predurčovalo aj týmto smerom.

Zdroj: marieclaire.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.