Princ Harry a Meghan Markle s deťmi

Princ Harry a Meghan Markle sa vraj rozchádzajú. Tvrdí to zdroj pre The Sun. Kráľovský expert pre GBNews tvrdí, že v hre je návrat princa domov do Británie, kde ho kráľ Karol III. a brat William privítajú s otvorenou náručou. 

Princ Harry a Meghan markle sa vraj rozchádzajú

Ich manželstvo začalo v roku 2018 a už predtým sa zdalo, že ich vzťah je priam idylický. A to aj potom, čo sa vzdali kráľovských povinností.

Rovnako šťastne na verejnosti vyzerajú aj po 5 rokoch, no najnovšie klebety hovoria niečo iné. Harry a Meghan sú podľa zdrojov spolu už len kvôli tomu, aby princ videl vyrastať svoje deti. Indícií má byť hneď niekoľko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Podozrenia sa podľa The Sun objavili už v piatok, kedy mali Princ Harry a Meghan Markle výročie svadby. Nezverejnili žiadne spoločné fotografie a vojvoda zo Sussexu vraj má prenajatú luxusnú izbu v hoteli Montecito blízko sídla dvojice. Zdroje tvrdia, že občas tam chodí bez manželky.

Jeho „únikovým miestom“ vraj má byť aj súkromný klub San Vicente Bungalows pre členov v Los Angeles s prísnymi pravidlami na ochranu svojich hostí.

Princ sa čoskoro údajne vráti do Anglicka

Kráľovský expert Paul Burrell na to má taktiež jasný názor. Podľa bývalého dlhoročného komorníka princeznej Diany sa Harry konečne „prebudil do pravdy“ o svojej manželke Meghan Markle. Pre GBNews tvrdí, že princ zostáva v manželstve len preto, aby mohol vidieť vyrastať svoje deti Archieho a Lilibet.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

„Uvidel konečne pravdu o tom, čo robí jeho žena a že má vymytý mozog hypnotizovaný jej krásou,“ povedal a dodal, že je možné že sa čoskoro definitívne vráti domov do Anglicka, kde mimochodom nemá povolené platiť si za ochranku.

„Nepochybujem, že keď sa to stane, pretože všetci vieme, že sa to stane a vráti sa do Spojeného kráľovstva, jeho otec a brat ho privítajú s otvorenou náručou,“ dodal.

@gbnews

Princess Diana’s former butler, Paul Burrell, discusses Prince Harry and Meghan Markle’s relationship following reports of split fears #PrinceHarry #MeghanMarkle #RoyalFamily #GBNews

♬ original sound – GB News

Zdroj: The Sun, YouTube/GBNews

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News