Princ Harry a Meghan Markle

Hrozí, že princ Harry a jeho manželka Meghan Markle budú opäť na očiach verejnosti, zapletení v ďalšom škandále. Podľa zdrojov ich vraj čaká ďalší verejný rozchod, píše The Sun. Tentokrát so streamovacou spoločnosťou Netflix.

Princ Harry a Meghan Markle v súčasnosti patria medzi najpreberanejšie páry vo svetovom šoubiznise. Okrem toho, že syn kráľa Karola III. sa súdi s britskými médiami kvôli nezákonnému získavaniu informácií, na povrch sa dostalo aj to, že dvojicu čaká rozchod. Svedčať o tom má hneď niekoľko dôkazov.

Dokonca prišli o dôležitú vec v ich živote – lukratívnu prácu. Meghan totiž moderovala podcast Archetypy na Spotify. Spoločnosť s ňou ale rozviazala spoluprácu. A hoci vo vyhlásení uviedli, že sa na tom dohodli spoločne a sú hrdí na dielo, ktoré vytvorili, viacero dôkazov svedčí proti tomu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Aj vedúci oddelenia inovácií a monetizácie podcastov na Spotify sa vo svojom podcaste rozohnil a servítku pred ústa si nedával. Dokonca vysvitlo aj to, že Meghan v Archetypoch podvádzala svojich respondentov.

Princ Harry a Meghan Markle majú ďalší problém

Princ Harry a jeho manželka však údajne teraz majú mať ďalší problém s veľkou spoločnosťou. Ako si možno aj ty postrehla, nedávno sa na Netflixe objavil dokument s názvom Harry & Meghan, v ktorom párik podrobne popísal ich pocity počas života v kráľovskej rodine.

Miniséria mala veľký úspech, no predpokladá sa, že spoločnosť Harrymu a Meghan za ňu zaplatila len polovicu honoráru – 40 miliónov libier. Ich kontrakt však obsahoval čiastku v hodnote 81 miliónov libier. Zvyšných 40 teda dostanú iba v prípade, ak budú produkovať obsah, o ktorý bude skutočný záujem, povedal zdroj z odvetvia pre The Sun.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Hoci je Netflix spokojný s údajmi o sledovanosti seriálu Harry & Meghan, od jeho tvorcov vyžadujú viac. Ak sa im nepodarí dohodnúť na ďalších spoluprácach, dlžná hotovosť im nebude odovzdaná a budú tak čeliť ďalšiemu verejného rozchodu.

„Netflix s potešením podpísal zmluvu s Harrym a Meghan a hľadá nejaké skvelé nápady do budúcnosti. Ale zvyšok dohody závisí od toho, že budú produkovať tie dobré nápady. Dohoda sa neustále prehodnocuje, čo je pre ľudí takéhoto rozsahu normálne,“ povedal zdroj.

Harryho seriál „Heart of Invictus“ o olympijských hrách sa má odvysielať v auguste, no Meghanina animovaná séria „Pearl“ o dievčati inšpirovanom historickými ženskými postavami však vypadla z hry. Iba čas teda asi ukáže, či budú princ Harry s manželkou na Netflixe pokračovať vo svojej tvorbe.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News