Princ Harry

Zdá sa, že princ Harry opäť opustil Meghan a deti, aby mohol vypovedať na súde v rodnej Británii. CBS News zverejnilo aj jeho vyjadrenia zo včerajšieho dňa. Pojednávanie pokračuje aj dnes a podľa portálu The Guardian potláča plač.

Po špekuláciách, že princ Harry má problémy v súkromí s manželkou Meghan Markle, s ktorou sa vraj rozvádza, odišiel do Anglicka. Dôvodom je ale súdne pojednávanie týkajúce sa nelegálneho získavania informácií britskými médiami. Pred mesiacom sa mu už za to verejne ospravedlnil denník The Mirror.

Pred týždňom sa v Anglicku konalo ďalšie pojednávanie, ktoré ale princ Harry prehral. Vtedy však išlo o ochranku, ktorú si nemá nárok platiť po príchode do svojej rodnej krajiny.

Princ Harry vraj zadržiava plač

Práve včera sa opäť začal súdny proces, na ktorom je podrobený výsluchu práve Harry. Stal sa tak prvým starším členom kráľovskej rodiny v modernej dobe, ktorý sa postavil pred súd. Podľa denníka The Guardian počas toho dokonca zadržiava slzy.

Britský princ obvinil vydavateľstvo Mirror Group Newspapers (MGN) z podnecovania nenávisti, obťažovania a nelegálneho získavania informácií. „Bol to neustály kolotoč, v ktorom bulvár neustále pokúšal presvedčiť mňa – ,poškodeného‘ mladého muža, aby som urobil niečo hlúpe, z čoho by bol dobrý príbeh a predalo by sa viac novín,“ uviedol.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

„Naozaj cítim, že do každého vzťahu, ktorý som kedy mal – či už s priateľmi, priateľkami, s rodinou alebo armádou, bola vždy zapojená tretia strana, konkrétne bulvárna tlač,“ povedal, o čom píše CBS News.

„Cítil som, že nemôžem nikomu dôverovať, čo bol pre mňa hrozný pocit, najmä v takom mladom veku. Keď odhaľujem rozsah nezákonných aktivít, ktoré voči mne páchajú novinári a vedúci pracovníci MGN, cítim sa trochu lepšie. Je dobré vedieť, že moja paranoja voči mojim priateľom a rodine bola v skutočnosti na mieste, aj keď je mi ľúto, ako veľmi to ovplyvnilo moje dospievanie,“ dodal.

Podľa The Guardian princ Harry je práve na súde rozrušený a zadržiava plač. Aj napriek tomu, že našiel dôkazy na aute svojej bývalej priateľky, je obviňovaný, že si všetko iba domýšľa a špekuluje. Podľa slov princa, je toho na neho už veľa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Zdroj: CBS News, The Guardian

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News