instagram.com/meghanmarkle_official

Manželka princa Harryho, vojvodkyňa zo Sussexu a bývalá herečka Meghan Markle vie efektívne využiť voľný čas. Po presťahovaní sa do LA pochopila, ako sa dá spojiť príjemné s užitočným. Začala chodiť na pilates so svojou kamarátkou, anglickou speváčkou Adele. Tieto známe osobnosti sa teda o seba nezabúdajú starať. Viac o tom informoval portál The Mirror.

Úspešná speváčka pred pár mesiacmi šokovala verejnosť. Začala sa venovať zdravšiemu životnému štýlu a na svoje konto si môže pripísať ďalší úspech – úbytok kíl. Adele vyzerá ako nikdy predtým. Počas hodín pilatesu jej môže robiť dobrú spoločnosť práve spomínaná Meghan Markle. Ako na seba natrafili?

Princ Harry a jeho manželka oznámili začiatkom roka 2020, že chcú žiť samostatne a byť závislí iba od vlastných financií. Okrem toho sa rozhodli odsťahovať. Svoj nový domov našli v známom LA a na tomto mieste sa stretla s Adele. Speváčka od nich býva iba pár minút.

„Meghan a Adele majú hodiny pilatesu. Zbožňujú to. Inštruktor rovnako dáva lekcie aj Harrymu. Je to skvelé na odbúranie stresu,“ povedal zdroj pre The Mirror. Táto pohybová aktivita by mala pomôcť predovšetkým Meghan, ktorá zvádza náročný boj s novinami Mail on Sunday. Uverejnili časti súkromného listu určeného pre jej otca.

View this post on Instagram

Have a lovely weekend everyone 💕 @meghanmarkle_official

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

Zdroj: The Mirror

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News