Princ Harry a Meghan Markle

Princ Harry pred mesiacmi údajne kontaktoval rozvodových právnikov. Tvrdí to Lady Campbell pre GB News, na ktorý sa odvoláva Irish Mirror. Dôvodom zrejme môže byť aj to, že zdroje pre The Sun tvrdia, že ju často vídajú na večierkoch v Los Angeles bez manžela. Vraj vypisuje SMS-ky ľuďom, ktorí sa týchto párty zúčastňujú a zúfalo sa snaží dostať medzi americkú smotánku.

Americká herečka Meghan Markle a princ Harry sa vzali v roku 2018. Už pred zásnubami sa však zdalo, že sú šťastnejší ako ktokoľvek iný. A to aj potom, čo sa o 2 roky neskôr vzdali kráľovských povinností. Rovnako zamilovane na verejnosti vyzerajú aj po 5 rokoch manželstva, no v súkromí to tak vraj nevyzerá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Princ Harry kontaktoval rozvodových právnikov

pred pár dňami svet obleteli slová bývalého komorníka princeznej Diany, ktorý tvrdí, že princ Harry sa konečne prebudil do pravdy o svojej manželke. Vraj s ňou zostáva iba preto, aby videl vyrastať svoje dve deti. Často sa chodí sám odreagovať do hotela, kde má rezervovanú izbu a v hre zostáva aj návrat domov do Británie, kde ho rodina privíta s otvorenou náručou.

Najnovšie tiež uniklo, že práve pred pár mesiacmi kontaktoval rozvodových právnikov. „V manželstve sú údajne už nejaký čas problémy. Myslím, že som počula z piatich úplne spoľahlivých zdrojov, že Harry pred niekoľkými mesiacmi zavolal právnikovi,“ povedala Lady Campbell pre GB News, na ktorý sa odvoláva Irish Mirror.

„Tieto informácie sa nemusia zhodovať s tým, ako vystupujú na verejnosti. Ich verejná tvár je do istej miery vykonštruovaná kvôli finančnému zisku,“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Z Harryho a Meghan sa vraj americké celebrity iba smejú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News