Najbohatšie
Instagram/officialstormi, blueivycter

Svet celebritných detí je plný luxusu, výhod a samozrejme aj veľkého bohatstva. Ako uvádza portál finance.yahoo a Outdoortoys, niektoré z nich patria medzi najbohatšie deti, no iné si svoje šťastie vybudovali vlastným talentom a drinou. Na Slovensku máme taktiež bohaté deti a ako uvádza portál Aktuality.sk, vlastnia poriadne majetky.

Pozri, kto sa umiestnil na popredných priečkach rebríčka najbohatších detí celebrít.

Princezná Charlotte

Princezná Charlotte je prostredným dieťaťom princa Williama a princeznej Kate. Charlotte ešte síce nemá prácu, no aj napriek tomu je podľa portálu finance.yahoo jej čistý majetok vyčíslený na hodnotu 5 miliárd dolárov. Osemročná Charlotte je tak najbohatším dieťaťom na svete.

Princ George Alexander Louis

Charlotte-in starší brat, desaťročný princ George, sa umiestnil na druhom mieste v tomto rebríčku s čistou hodnotou 3,6 miliardy dolárov. Ako uvádza portál Outdoortoys, Princ George je nesmierne bohatý, pretože keď sa narodil, zdedil 133 000 akrov pôdy v 23 okresoch Spojeného kráľovstva.

Blue Ivy Carter

Blue Ivy Carter je najstaršou dcérou speváčky Beyoncé a rapera menom Jay-Z. Okrem dedičstva, ktoré dosahuje hodnotu 720 miliónov dolárov, má Blue Ivy aj produkčné a skladateľské práva. Ako uvádza portál finance.yahoo, Blue v roku 2019 napísala pieseň „Brown Skin Girl“ pre soundtrack k albumu Disneyho – „The Lion King: The Gift“. Navyše nahovorila audioknižnú verziu „Hair Love“.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News