Najbohatšie
Instagram/officialstormi, blueivycter

Stromi Webster

Päťročná Stormi Webster je najstarším dieťaťom Kylie Jenner a rapera Travisa Scotta. Rovnako ako Blue Ivy, aj Stormi má dedičstvo, ktoré tvorí väčšinu jej čistého majetku. Ten sa podľa finance.yahoo pohybuje okolo 410 miliónov dolárov, avšak podľa portálu Outdoortoys je to už viac ako 450 miliónov dolárov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Stormi Webster 🤍⚡️ (@officialstormi)

Jakub Haščák

Aj na Slovensku máme podnikateľov, ktorí vlastnia obrovské majetky. Portál Aktuality.sk uvádza, že medzi našich najbohatších ľudí patrí aj rodina Haščákovcov, ktorých majetok dosahuje hodnotu 1,43 miliardy eur.

Jaroslav Haščák sa v roku 2006 oženil s partnerkou Valériou. V roku 2011 sa im narodil syn Jakub, ktorý má aktuálne 13 rokov a patrí tak medzi najbohatšie deti na Slovensku.

Svet slávnych detí je fascinujúci a plný prekvapení. Niektoré z nich sa narodili do bohatstva a luxusu, no iné musia zarábať vlastným talentom a drinou. Bez ohľadu na ich cestu k úspechu je však zrejmé, že tieto deti majú pred sebou svetlý život plný možností. Ak patríš medzi tieto 3 znamenia, aj ty raz možno budeš bohatá.

Zdroj: finance.yahoo, Outdoortoys, Aktuality.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News