instagram.com/emmaroberts instagram.com/chrissyteigen

Tehotenstvo a príchod dieťaťa je pre ženu azda najkrajšia časť života. Najradšej by budúce mamičky vykričali do sveta, aké sú šťastné. To však neplatí pre svetovo známe celebrity, ktoré si musia svoje súkromie poriadne strážiť, aby si z neho zachovali aspoň kúsok.

Svadby, rozchody a tehotenstvá predstavujú pre fanúšikov a bulvár obrovskú senzáciu. Niet sa čomu čudovať, že tak intímnu vec, akou je rodičovstvo, si chcú uchrániť. Paparazzi ich tajomstvo častokrát odhalia skôr, ako by chceli. Niektoré ženy však aj napriek miliónom fanúšikom a fotografom v pätách dokázali skrývať bruško do poslednej chvíle. Tieto celebrity prekvapili najviac!

Chrissy Teigen

34-ročná manželka speváka Johna Legenda má mediálnu pozornosť neustále. Tento známy pár má už 2 deti a v najnovšom spevákom videoklipe k pesničke Wild odhalili, že čakajú tretie bábätko.

View this post on Instagram

#Wild

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Emma Roberts

Naozaj dlho tajila svoje tehotenstvo aj 29-ročná herečka Emma Roberts. Svoje prvé bábätko – chlapčeka, čaká s hercom Garrettom Hedlundom. Krásnu fotku, ktorá potvrdila, že je v očakávaní, pridala na svoj Instagram.

View this post on Instagram

Me…and my two favorite guys 💙💙

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Gigi Hadid

Celých 6 mesiacov dokázala svoje tehotenstvo tajiť modelka Gigi Hadid, ktorá čaká svoje prvé dieťa so spevákom Zaynom Malikom. Po tom, čo si tajomstvo dlho nechávali pre seba, kráska začala pridávať na svoje sociálne siete fotografie z tehotenských fotení.

View this post on Instagram

33 weeks ♡

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Nicki Minaj

Fanúšikov poriadne šokovala aj reperka Nicki Minaj, ktorá svoje tehotenstvo tajila do vysokého štádia. Bez predošlých špekulácií uverejnila originálne a odvážne fotky, ktorými sa s novinkou pochválila. 37-ročná Nicki čaká svoje prvé bábätko s manželom Kennethom.

View this post on Instagram

#Preggers 💛

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Vanessa Morgan

To, že čaká svoje prvé dieťa – chlapčeka, dobre skrývala aj 28-ročná herečka Vanessa Morgan, známa zo seriálu Riverdale. Otcom je športovec Michael Kopech, za ktorého sa v januári vydala. Nedávno však oznámili, že sa budú rozvádzať.

View this post on Instagram

Exciting news… I am overjoyed to be welcoming my baby boy into the world this January 💙. This little guy has already brought me so much happiness and a feeling of such a greater purpose. I cannot wait to meet you!! On a personal note, I have had the blessing of growing up in the public eye having started my acting career at age 6. While this has been incredible for me, I am very much looking forward to giving this little guy some room to grow up outside of the public eye, until he tells me otherwise 🙂. Lil one you were made with so much love & already exude a light so strong it warms my belly. Thank you God for this blessing ☺️ I’m just so happy & can’t wait to dedicate everyday to being the best mommy I can be ♥️ “I’ll love you forever I’ll like you for always as long as I’m living my baby you’ll be 🎶 “- if you know you know #preggers 🤰🏽 #quarantine🎁 👶🏼

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News