instagram/sarahjessicaparker

Keď sa dajú dokopy dvaja verejne známi ľudia, mnoho ich „fanúšikov“ hneď tipuje, ako dlho im to vydrží. Väčšina celebritných párov si totiž nedokáže udržať dlhodobý vzťah. Tlak verejnosti, mnoho povinností, rýchly životný štýl, hviezdne maniere, … aj to môžu byť dôvody. Poďme si však predstaviť páry, ktoré to spolu úspešne ťahajú roky. Ikonické dvojice, ktoré môžu ísť ostatným príkladom. 

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick, 28 rokov

Sarah a Matthew sa stretli už v roku 1991, keď sa zúčastnila hry na Broadwayi, ktorú on režíroval. Už vtedy sa mu páčila, no trvalo niekoľko mesiacov, kým jej zavolal a pozval ju na rande. Odvtedy spolu randili až do roku 1997, vtedy sa totiž zosobášili. Sarah si vtedy obliekla netypicky čierne šaty. Spolu majú 3 deti – dcérky dvojičky a syna.

David a Victoria Beckham, 22 rokov

Futbalista David a speváčka Victoria sa stretli v roku 1998 na futbalovom charitatívnom zápase. V roku 1999 sa im už aj narodil prvý syn a krátko na to sa vzali. Zatiaľ čo iným párom rokmi vzťah ochladol, u nich to vyzerá na pravý opak. Na sociálnych sieťach si neustále vyznávajú lásku a podporujú sa. Dokopy majú 4 deti.

Will Smith a Jada Pinkett Smith, 25 rokov

Herec a raper Will spoznal Jadu v roku 1990 pri natáčaní sitkomu. V tom čase bol však ešte ženatý. Rok na to sa však rozviedol a dvojica začala spolu randiť. Zobrali sa v roku 1998 a majú spolu syna a dcéru. Ich manželstvo nebolo vždy ukážkové, o čom nemali problém rozprávať, no spoločne všetko prekonali a naďalej sa milujú.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas, 24 rokov

Táto herecká dvojica sa spoznala na večeri na filmovom festivale v Deauville, v roku 1996. Michaelovi sa Catherine ihneď zapáčila a začal ju baliť, no ona sa vraj tak ľahko nedala. Herec sa však neprestal snažiť a v roku 2000 už bola aj svadba. Spoločne majú 2 deti.

Tom Hanks a Rita Wilson, 34 rokov

Táto celebritná dvojica začala spolu randiť v roku 1986, krátko po tom, ako sa Tom rozviedol so svojou prvou manželkou. Oficiálne ako pár spolu vystúpili v roku 1987 na odovzdávaní cien Akadémie, a rok na to sa zosobášili. Sú vôbec jedným z najstabilnejších párov v Hollywoode. Nedávno spolu prekonali aj koronavírus.

Týchto 5 dvojíc je ozajstným dôkazom toho, že aj vo svete hviezd existuje skutočná láska. Stále však prevláda fakt, že hollywoodske hviezdy sa viac rozchádzajú ako by mali pracovať na svojich vzťahoch. Dôkazom toho sú aj nedávne informácie, ktoré sme ti priniesli. Prečítaj si, ktoré páry to už spolu viac nevydržali v týchto článkoch: OBROVSKÉ CELEBRITNÉ ROZCHODY, KTORÉ SA STIHLI UDIAŤ ZA ROK 2020 a NAJNOVŠIE ROZCHODY Z CELEBRITNÉHO SVETA!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News