Drž sa ďalej od muža, ktorý ti sľubuje, že tu pre teba bude, keď ti bude najhoršie, že ťa podrží a pomôže ti, a keď ho zavoláš, kašle na teba. Nevenuj svoj čas a lásku tomu, ktorý ti hovorí, že chce iba teba, že si pre neho jediná a pritom sa otočí za každou fenou. Nestrácaj čas s tým, ktorého sľuby neboli nikdy dodržané, pretože lásku a vzťah budujú činy, nie slová.

Nedaj sa tomu, ktorý ťa chce, aby si zvyšoval skóre v posteli, ale tomu, ktorý odhalí všetky tvoje nedostatky a bude sa neustále na teba dívať so všetkou tou láskou a úctou.

Nebuď s tým, ktorý ti hovorí, že si to, čo celý čas hľadal, že si tá, ktorú nadovšetko chce a stojí o ňu, keď po prvej výmene názorov, uteká za inou. Nebuď s tým, ktorého viac zaujíma to ako vyzeráš, ako to, kým si.

Nezúfaj, tých správnych, dobrých, verných a milujúcich mužov je tam vonku veľa.

Netreba ísť s prvým, ktorý dokáže hovoriť všetky tie pekné veci, pretože vždy to budú iba slová, ktoré vypustil z úst preto, aby dostal od teba to jediné, čo chce. Tvoje telo. Never sladkým rečiam, ktoré ti hovorí, aby ti pomotal hlavu a prinútil ťa veriť, že si iná a výnimočná, a iba s tebou to myslí vážne. On všetky tieto slová už povedal aj iným, všetkým tým, ktoré boli pred tebou a je iba otázkou času, kedy to skúsi opäť pri inej.

Ver sama sebe a miluj sa natoľko, že nebudeš mať potrebu ísť s takýmto mužom. Všetko sa to počúva dobre a uveriteľne. Ale pozorne si všímaj, ako sa správa v prítomnosti iných žien, ako sa správa pred kamarátmi, ako sa o tebe vyjadruje a hlavne, ako sa správa, keď tam nie si ty.

Never všetkému, čo počuješ, hlavne nie od nesprávneho muža. Ten správny ťa nebude prehovárať, aby si mu verila, že je iný, pretože on ním bude. A môže so sebou niesť aj celú svoju mladosť a život slobodného muža, ktorý sa neviaže a iba si užíva. Ale v momente, keď stretne tú pravú, osudovú lásku, sa razom zmení. Zmení sa bez toho, aby to od neho niekto žiadal.

View this post on Instagram

@globalmaninfluence

A post shared by Global Man Influence (@globalmaninfluence) on

Nebude ťa prehovárať a ani ti nahovárať všetky tie dobré vlastnosti, ktoré má. On ti ich ukáže. Ukáže ti všetky svoje jazvy a presvedčí ťa o tom, že doteraz čakal na niečo pravé a skutočné, na to, čo prišlo s tebou. Bude to vravieť iba tebe. Nie všetkým tým ženám okolo, nie tým slečnám, ktoré pozná iba zo sociálnych sietí.

Muž, ktorý ťa skutočne chce, sa najprv dotkne tvojho srdca, neskôr tvojej nahej duše a až potom tvojho nahého tela.

Ak to zobral za opačný koniec, ver že si iba ďalšia známosť, ktorá skončí tam, kde začala. V posteli. A tvoje meno sa u neho objaví iba vtedy, keď sa bude chcieť pochváliť svojim kamarátom, že získal ďalšiu ženu do postele.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.