Z celebritného sveta pribudlo zopár noviniek v podobe rozchodov. Ktorému páru si fandila a ktorý ti bol naopak nesympatický?

SOFIA RICHIE & SCOTT DISICK

Jeden z najznámejších párov v Amerike skončil. Aj napriek zo začiatku nenávidenému páru kvôli vyššej vekovej rozdielnosti, vydržali spolu takmer 3 roky. Sofia vychádzala perfektne s jeho deťmi a prekvapivo aj s jeho exmanželkou/matkou jeho detí Kourtney Kardashian. So sestrou Kourtney, s Kylie Jenner si bola dokonca veľmi blízka.

LILI REINHART & COLE SPROUSE

Hlavné postavy zo seriálu Riverdale oznámili rozchod. Pred 8 mesiacmi si dali na čas pauzu, no po pár týždňoch sa k sebe opäť vrátili. Začiatkom mája sa ale opäť rozišli, vraj definitívne.

MEGAN FOX & BRIAN AUSTIN GREEN

Brian oznámil skrz svoj podcast, že sa s manželkou Megan po 10 rokoch manželstva rozišli. „I will always love her and i know, she will always love me“ povedal Brian 18.mája v 78.epizóde svojho podcastu. Megan a Brian majú spolu 3 synov Noah, Bodhi a Journey.

View this post on Instagram

#Espectaculos || Brian Austin Green anunció su separación de Megan Fox tras 15 años: aparecieron fotos de la actriz con otro hombre. Tras más de una década juntos y tres hijos en común, Brian Austin Green y Megan Fox se separaron.Tras conocerse las fotografías de la ex modelo con el músico Machine Gun Kelly, el propio actor, de 44 años, confirmó que su esposa, de 34, fue quien le pidió el divorcio a finales del año pasado y habló del supuesto romance de la actriz con el rapero. En uno de los episodios de su programa radial titulado “Context”, la estrella de “Beverly Hills, 90210” contó que desde hace un año su matrimonio se encontraba en la cuerda floja, desembocando ahora en la ruptura definitiva, e hizo referencias a las fotos de la protagonista de "Transformers " con el rapero que han causado tanto revuelo. . . . . #famoso #actriz #polemica #Tendencia #meganfox

A post shared by INFORMANTE SV (@notinformante_) on

ALEXIS REN & NOAH CENTINEO

Koncom apríla médiá oznámili, že sa pár po vyše roku rozišiel. Špekulovalo sa o tom už dlhšie, fanúšikovia si všimli, že sa na instagrame prestali sledovať.

Zdroje: seventeen.com, elle.com, withbagpod.com, refinery29.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.