Ponúkam ti zaručené a osvedčené rady, ktorými si udržíš dlhodobý vzťah a iskru medzi vami.

Dohodnite si rande tak často, ako to pôjde

V dlhodobom vzťahu sa stáva, že na rande zabúdame. Myslíme si, že ak sme s niekým vo vzťahu, rande nie je nutnosť. Opak je však pravdou. Rande je ten správny spôsob ako stále udržiavať iskru vo vzťahu. Je to presne ten moment, keď sa pekne oblečieš, namaľuješ, on ťa niekam pozve, dá si na sebe záležať a budete mať pre seba celý večer.

Hovorte si častejšie milé slovíčka

Keď si s človekom každý deň, tak je úplne normálne, že si na seba zvyknete. Robíte tie isté veci dookola a na romantiku alebo pekné slová niekedy zabúdate. Ak chceš, aby tvoj vzťah vydržal čo najdlhšie, nezabudni prejavovať milé slovíčka každý deň. Tvoj partner si ťa bude vážiť a vedieť, že ti na ňom záleží.

Skúšajte nové veci

Keď sa s partnerom pár krát do mesiaca zúčastníte na akciách alebo vyskúšate nové aktivity, vzťah jednoznačne oživíte. Nebudete len sedieť doma alebo pozerať film v kine. Túžba zažiť niečo spolu, ako pár, vám prinesie krajšiu budúcnosť.

Skús mu prejavovať lásku tak, ako chceš aby ju prejavoval on

Každý z nás vníma lásku inak a cíti sa milovaný pri rôznych veciach. Ak cítiš, že tvoj vzťah s partnerom ide do stereotypu a niečo nie je v poriadku, prejavuj mu lásku viac, než doteraz. Možno si to robila, ale necítil to. A možno to robil aj on, ale nevedela si o tom. Skúste si porozumieť v tejto oblasti na hlbšej úrovni a spoločnými silami bude vaša láska taká, ako na začiatku.

Buď občas tajomná

To ale neznamená, že nemáš byť úprimná. Vždy hovor pravdu, no nemusíš vždy opisovať svoj deň do detailov. Ak bude tvoj partner všetko vedieť, je samozrejmé, že po čase ho to prestane baviť a nebude ťa počúvať. Skús ho občas nechať v napätí a zachovaj si pocit výnimočnosti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.