To tak v živote chodí. To, čo máme si nevážime, ale len do chvíle, kým o to neprídeme. Potom zistíme, akí šťastní ľudia sme vlastne boli. Nuž, čas sa ale nedá vrátiť a ani zmeniť, aby sa všetko vrátilo do starých koľají. Preto sa správaj vždy tak, aby si v budúcnosti neľutovala. To isté platí aj pri ľuďoch. Rešpektuj každého a správaj sa k ním tak, akoby si ich mala vidieť poslednýkrát. Preto ti dnes dávame do pozornosti aj také znamenia zverokruhu, ktorých ľudí narodených v nich si počas vzťahu málokto váži, ale po rozchode ich túžia mať späť. Toto sú oni!

Panna

Praktické znamenie zverokruhu, ktoré svojimi organizačnými schopnosťami vyniká a nemá konkurenciu. Na druhej strane, ak sa Panna skutočne zaľúbi, vzťah s ňou je úžasný. Prečo? Nie preto, že by tam nejestvovali hádky alebo podobné veci, to ani nie je možné. Skôr preto, pretože keď sa rozhodne oddať vzťahu, je to na 100 percent. Pracuje na ňom a nehádže všetko do koša, aj keď sa to zdá, že to už nemá zmysel. Vždy sa vie vynájsť. Svojmu partnerovi ukazuje smer a dáva zmysel. Vďaka jej kreatívnej duši je vzťah i zaujímavá jazda. Lenže tento poklad si nie všetci vedia patrične oceniť.

Váhy

Podobne ako Panna, aj toto znamenie zverokruhu v sebe skrýva poklad, ktorý vnímame, keď ho máme, len ako samozrejmosť, ale keď o to prídeme, ostanú nám len oči pre plač. Váhy sú veľmi oddané a práve v najťažších chvíľach to dokazujú. Keď to najviac potrebuje partner, Váhy sú tam a bojujú s ním až do konca. Nikdy nepodrazia nohy nehovoriac o tom, aké starostlivé Váhy sú!

Kozorožec

Aj znamenie zverokruhu Kozorožec sa kľudne môže pripísať do tohto zoznamu. Vo vzťahu je, rovnako ako predošlé, starostlivý ba čo lepšie, vždy sa snaží pochopiť druhú stranu a aj keď sa nájde deň, kedy nemáš veľmi náladu a si podráždená, Kozorožec vie presne, ako ťa potešiť. V tom spočíva jeho kúzlo. Avšak, ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu a vo vzťahu je nedocenený.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.