instagram.com/madelame, instagram.com/jeffreestar, instagram.com/vanessahudgens

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

A z veľkej lásky je koniec. Niektorí boli spolu krátko, niektorí dlho. Ktorý rozchod ťa prekvapil najviac?

Madelaine Petsch & Travis Mills

Vo februári oznámil Us Magazine, že sa hviezda seriálu Riverdale a jej priateľ rozišli. Ich vzťah trval 3 roky a rozišli sa v dobrom. Prvýkrát sa zoznámili cez Facebook: „mali sme spoločných priateľov, tak sme si nejak jeden druhého pridali, gratuloval mi k postave v Riverdale“, prezradila Madelaine pre rozhovor Us Magazine.

Pamela Anderson & Jon Peters

Baywatch hviezdička oznámila 1. februára, že sa s Jonom rozvádzajú, iba dva týždne po ich tajnej svadbe v Malibu, ktorá sa konala 20. januára.

Rihanna & Hassan Jameel

Po takmer troch rokoch randenia táto dvojica oznámila začiatkom roka, že sa rozišli. Párik bol prvýkrát videný v roku 2017 na spoločnej dovolenke.

Vanessa Hudgens & Austin Butler

Po neuveriteľných 9 rokoch sa tento párik rozišiel. Informoval o tom E News. Táto dvojica začala randiť v lete 2011, no posledné mesiace boli často bez seba. Vanessa natáčala film Princess Switch 2 a Austin sa venoval natáčaniu jeho nového filmu o Elvisovi Presleym.

Jeffree Star & Nathan Schwandt

Makeupová beauty guru hviezda Jeffree Star oznámil cez svoj youtube kanál 11.januára, že sa s Nathanom po 5 rokoch rozišli. „Nathan bol jediný muž, do ktorého som bol naozaj zamilovaný. Som za neho vďačný a do posledného dňa svojho života aj budem“ povedal v slzách Jeffree vo svojom videu.

zdroje: usmagazine.com, usmagazine.com, usmagazine.com, usmagazine.com, teenvogue.com, eonline.com, youtube.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating