Meghan Markle a princ Harry

Princ Harry vraj mal poriadne bizarné nápady na podcasty. Podľa portálu The Big Lead, Bill Simmons vo svojom podcaste dourážal jeho a Meghan Markle. Viac z tohto príbehu ale vraj povie potom, čo požije alkohol. Independent píše, že princ chcel údajne robiť rozhovory s kontroverznými svetoznámymi mužmi.

Už dlhšie sa povráva, že princ Harry má v živote problémy a zrejme aj dosť zlé obdobie. Údajne sa chce rozviesť s manželkou Meghan Markle, kvôli čomu už kontaktoval aj právnikov.

Okrem toho, že aktuálne tiež prebieha súdny spor princa s britskými médiami kvôli nezákonnému získavaniu informácií, prišla ďalšia rana. Prišli o peniaze, ktoré pramenili z podcastu, ktorý moderovala bývalá herečka.

Spotify a Archwell Audio vydali spoločné vyhlásenie, v ktorom sa uvádza, že vzájomne súhlasili s koncom spolupráce a sú hrdí na sériu, ktorú spolu vytvorili. Zdá sa však, že v dobrom sa napokon asi nerozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Princ Harry mu lezie na nervy

Bill Simmons, vedúci oddelenia inovácií a monetizácie podcastov na Spotify, brutálne dourážal známy pár v epizóde svojho vlastného podcastu, ktorý sa odvysielal v piatok a jeho slová zaznamenal The Big Lead.

„Tí za*raní darebáci. To je ten podcast, ktorý by sme s nimi mali spustiť. Raz v noci sa musím opiť a povedať príbeh o videohovore, ktorý som mal s Harrym, aby som mu pomohol s nápadom na podcast. Je to jeden z mojich najlepších príbehov,“ povedal. Princ Harry údajne chcel urobiť rozhovory s Vladimírom Putinom, Donaldom Trumpom či Markom Zuckerbergom o ich traumách z detstva, píše Independent.

„Vystreľ toho chlapa na slnko. Som z toho chlapa tak unavený. Čo prináša na stôl? Len fňuká o s*ačkách a stále dáva rozhovory. Kto je na to? Koho zaujíma tvoj život? Nebol si ani obľúbeným synom,“ dodal.

Nemôžem ho vystáť. Som tak unavený. Som taký zahanbený, že sa s ním musím k**va podeliť o Spotify, ten chlap je na h**no,“ prekvapil nadávkami.

„Čo robí? Aký je tvoj talent? Prečo vás počúvame? Narodili ste sa do kráľovskej rodiny a potom ste odišli. Žijete v s**rvenom Montecite a len predávate dokumentárne filmy a podcasty a nikoho nezaujíma, o čom hovoríte, pokiaľ nehovoríte o kráľovskej rodine a len sa nesťažujete. Má knihu? O čom napísal knihu? Úprimne, je najhorší,“ uzavrel.

Tento muž dourážal Harryho a Meghan

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Ringer (@ringer)

Posledná epizóda podcastu Archetypes, ktorý moderovala Meghan Markle, sa odvysielala v novembri. Podľa portálu The Big Lead si teda medzičasom musel biť Simmons istý, že o nich môže povedať čokoľvek bez toho, aby to malo nejaké následky.

Zdroj: Independent, The Big Lead

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News