Princ William s rodinou

Tak toto bol od Kate Middleton naozaj premyslený krok, ktorý by sa mal zapísať do príručky s názvom „Ako zbaliť chlapa“. Možno si ani netušila, že princ William sa so svojou drahou polovičkou v roku 2007 rozišiel. Ona sa však potom dala dokopy s vplyvným chlapom, ktorý bol kamarátom jej expartnera, píše Daily mail

Kráľovská rodina sa v posledných mesiacoch dostáva na titulky magazínov takmer neustále. Princ Harry totiž vo svojich memoároch s názvom „Spare“ opísal svoj život, kde dopodrobna rozobral nielen svoj vzťah s Meghan Markle, ale aj ten s bratom Williamom a Kate Middleton.

Princ William žiarlil ako divý

Ich príbeh lásky pozná polovica sveta. Vďačíme tomu aj dojemnému filmu, ktorý bol natočený a už odvysielaný aj na našich televíznych obrazovkách. Pamätáš si však, že princ William a Kate Middleton sa v roku 2007 rozišli? 

Spoznali sa na St. Andrews University, kde krásna brunetka chalanovi s modrou krvou učarovala na módnej prehliadke v roku 2002. Stali sa dobrými kamarátmi, čo neskôr prerástlo do lásky. Začali spolu randiť, no v roku 2007 sa nakrátko rozišli. Stalo sa tak po telefóne, z čoho bola Kate úplne zničená, no pokúšala sa ísť vo svojom živote ďalej.

Daily mail v lete v roku 2007 prišiel so správou, že terajšia princezná znovu randí. Williama vymenila za jeho spolužiaka z Etonu, Henryho Ropnera. Pritom následník britského trónu v tom čase randil s Henryho expartnerkou Jeccou Craig. Aj tento príbeh princ Harry opisuje vo svojej knihe.

Kate Middleton a Henry Ropner

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @celebritypictures22

Kate sa vtedy s kamarátkami často zabávala v londýnskych kluboch, čo Williamovi prekážalo. Podľa portálu Daily mail na Henryho aj žiarlil, hoci randil s inými dievčatami. Práve vtedy si uvedomil, že mu Kate začala chýbať. V lete ju po pauze znovu kontaktoval a v auguste odišli na dovolenku. A odvtedy sú stále spolu.

Zdroj: Daily mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News