Kráľovská rodina

Kráľovská rodina vraj opäť smúti. Nemenovaný zdroj pre magazín Hello! uviedol, že sa rozišli jej dvaja členovia. Pritom vyzerali, že sú nerozlučiteľní. 

Už pár mesiacov sa špekuluje, že britská kráľovská rodina má problémy. Jej dvaja členovia aj nedávno potvrdili tie zdravotné. K osobným sa však zatiaľ nikto z nich nevyjadril.

Princezná Kate „pochovala“ všetky klebety, keď oznámila, že bojuje s rakovinou. Podľa niektorých fanúšikov má mať krízu vo vzťahu s Williamom a jeho údajná milenka s ním mala čakať dieťa. To ale utíchlo a nič z toho sa nepotvrdilo.

Aj princ Harry a Meghan Markle sa vraj v tajnosti rozvádzajú. Ich rozchod pritom má trvať už takmer rok. Ani to sa však doposiaľ nepotvrdilo a vojvodovia zo Suss*xu na verejnosti vyzerajú, že aj napriek všetkým klebetám sú spolu šťastní. Nuž, ktovie, ako to naozaj je.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa romeystamp_royal (@romeystamp_royal)

Kráľovská rodina vraj opäť smúti

Nemenovaný zdroj však teraz pre portál Hello! potvrdil, že ďalších členov kráľovskej rodiny postretol rozchod. Má ísť o synovca kráľa Karola III. a vnuka zosnulej kráľovnej Alžbety II. Vzťah údajne stroskotal aristokratovi Petrovi Phillipsovi a jeho partnerke Lindsay Wallace.

„Urobili ťažké rozhodnutie a rozišli sa, pretože spolu trávili menej času kvôli práci a rodinným záležitostiam. Petrove obchodné záväzky a práca v F1 znamenali, že bol preč a cestoval nepretržite,“ povedal zdroj blízky páru pre Hello!

„Samozrejme, že to bol šok, pretože väčšina ľudí si myslela, že sú absolútne nerozlučiteľní. Je to veľmi smutné. Peter cestoval po celom svete, bol neuveriteľne zaneprázdnený a Lindsay sídli v Škótsku. Takže pre nich bolo ťažké tráviť spolu čas,“ dodal.

Magazín Hello! kontaktoval aj priamo Petrovho hovorcu, no ten rozchod odmietol komentovať, pretože ide o súkromnú záležitosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @thewindsorsfamily

Peter Phillips a Lindsay Wallace sa dali dokopy v roku 2020 a o dva roky neskôr spolu ako pár debutovali na konských dostihoch Epsom Derby. Neskôr sa ukázali aj na významných podujatiach kráľovskej rodiny, vrátane osláv platinového jubilea Alžbety II. či korunovácie kráľa. Synovec Karola III. sa pritom iba v roku 2019 rozviedol s manželkou Autumn.

Zdroj: Hello!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News