Meghan a Harry

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Meghan Markle a princ Harry sa vraj v tajnosti rozhodli pre rozchod. Komentár o ich problémoch pripravila pre News.com.au expertka na kráľovskú rodinu Daniele Elser. Čo sa medzi dvojicou udialo?

Meghan Markle a princ Harry sú ostro sledovaným párom, ktorého kroky sleduje celý svet. Ako iste vieš, práve táto dvojica sa rozhodla pre odchod z Buckinghamského paláca a vzdali sa povinností.

Manželia už viackrát popísali, že ich vzťah s kráľovskou rodinou na tom nie je najlepšie. Meghan Markle mala byť v paláci dokonca obeťou rasizmu. Práve ona však vraj po nedávnych zdravotných komplikáciách mala kontaktovať kráľa Karola aj princeznú Kate.

Meghan a Harry si mali minulý rok prechádzať údajnou krízou a hovorilo sa aj o ich rozvode. Princ mal dokonca vtedy už kontaktovať rozvodových právnikov. Tieto špekulácia však manželia vyvrátili, keď sa opäť ukázali ruka v ruke a nič nenaznačovalo tomu, že by mali problémy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Harry a Meghan sa majú rozchádzať

Ako však teraz opísala odborníčka na kráľovskú rodinu Daniela Elser v komentári pre News.com.au, dvojica sa má rozchádzať. Ako uviedla, zo zasnežených svahov Kanady prichádzajú informácie, že s chystá veľká zmena.

Pár sa má rozchádzať, avšak ide o takzvaný pracovný rozchod. Meghan aj Harry majú mať rozdielné pracovné cesty a povinnosti, pričom to trvá už dlhých deväť mesiacov. Dôkazom ich rozchodu má byť napríklad aj podpis zmluvy na podcast so spoločnosťou Lemonada Media.

Spomínaná zmluva sa mala aktualizovať po tom, čo v tej pôvodnej figuroval aj Harry, avšak on bol vylúčený. Harry zase vraj rieši všetko úplne sám ohľadom svojej knihy Spare.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan (fan page) (@_duchess_of_sussex)

Tak čo myslíš, rozchádza sa táto dvojica len v pracovnej sfére?

Zdroj: news.com.au

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News