Harry a Meghan

Diváci sa už nemôžu dočkať! Či už patria k fanúšikom kráľovskej rodiny alebo nie, mnohých zaujíma aj druhá strana príbehu. Harry a Meghan sa pred pár rokmi rozhodli odísť zo Spojeného kráľovstva, čím vyvolali kauzu nevídaných rozmerov. Na povrch začali vychádzať obvinenia, ktoré špinili meno oboch strán. Netflix teraz prichádza s ich exkluzívnymi výpoveďami.

41-ročná Meghan sa manželstvom s 38-ročným princom Harrym dostala k titulu vojvodkyne. Na rozdiel od Kate, manželky Harryho staršieho brata, však všetky povinnosti a tajnosti tohto života neuniesla. Spoločne sa tak rozhodli od rodiny odčleniť v roku 2020. Dlhodobé spory sa začali verejne riešiť a ani jedna strana nechce mať pošpinené meno.

Meghan Markle a Harry
zdroj: Instagram/etimeslifestyle

Harry a Meghan chcú chrániť rodinu

Dvojica, ktorá má už dve deti, sa odsťahovala do Ameriky, kde spoločne začali nový život. Podľa nedávnych informácií však majú mať finančné problémy, keďže odlúčením sa od kráľovskej rodiny prišli aj o peniaze. Expert tvrdí, že ich má zachrániť práve dokument od Netflixu, ktorého ukážka bola pred pár hodinami zverejnená.

Dokument má odhaliť ich súkromný život a diváci očakávajú aj pikantné detaily zo života rodiny, ktorá má prísne pravidlá. Bývalá herečka to opísala ako život v zlatej klietke. „Nikto nevidí, čo sa deje za zatvorenými dverami,“ hovorí v ukážke Harry. Nechýbajú ani zábery na plačúcu Meghan, ktoré si môžeš pozrieť v oficiálnom videu nižšie.

Zdroj: YouTube/Netflix

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News