Meghan Markle a princ Harry
Instagram/sussexroyal/dukeandduchessofsussexdaily

Je možné, že princ Harry a Meghan Markle už mali v manželstve problémy skôr? V týchto dňoch totiž na internete koluje záznam z minuloročného póla, kde sa vraj vojvodkyňa votrela a nemala tam čo robiť. Zanalyzovala to kráľovská expertka Kara Kennedy pre Sky News Australia

Už pár týždňov sa povráva, že princ Harry s manželkou Meghan Markle majú vo vzťahu problémy. Syn britského kráľa vraj má prenajatú izbu v hoteli, kde rád trávi čas sám. Dokonca si kúpil členstvo v klube v Los Angeles. To, čo sa tam stane či povie, je prísne tajné a nemajú tam prístup všetci. A to ani herečka Meghan Markle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Na povrch sa dokonca dostalo aj to, že Harry sa chce s Meghan rozviesť a už ohľadom toho kontaktoval aj právnikov. Princ v Amerike vraj zostáva už iba preto, aby videl vyrastať svoje dve deti. Údajne je v hre aj návrat do Londýna, kde v poslednom čase trávi veľa času kvôli súdnemu pojednávaniu s vydavateľstvom Mirror Group Newspapers.

Princ Harry bol vraj strápnený svojou manželkou

V súvislosti so špekuláciami, že je ich manželstvo v troskách, sa teraz na YouTube objavilo video od Sky News Australia, kde kráľovská odborníčka analyzuje neprimerané správanie Meghan Markle na pódiu pri odovzdávaní trofeje počas póla.

Vojvodkyňa odovzdávala trofej víťazom – tímu svojho manžela. Namiesto toho, aby však potom odišla, votrela sa medzi hráčov a pretŕčala sa tam. A zatiaľ, čo jej manžel na ňu hádzal prísne pohľady a niečo jej aj pošepkal, vraj to chápala ako svoju chvíľku slávy a veľkú PR príležitosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

„Celá vec je katastrofa a veľmi zahanbujúca pre ,pár, ktorý si uvedomuje svoj imidž‘,“ povedala. „Nemalo to s ňou nič spoločné, je to, samozrejme, veľmi trápne. Je zrejmé, že úplne zjavne nemala byť na pódiu. Nebolo to ani nacvičené,“ dodala.

„Harry tam bol obklopený svojimi dospievajúcimi spoluhráčmi. Toto naozaj nie je príležitosť pre ich, respektíve jej PR,“ uzavrela Kara Kennedy.

Celú analýzu odborníčky si pozrieš tu

Zdroj: YouTube/Sky News Australia

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News