Harry a William
Instagram/star_dust__2713, Instagram/britishmonarchy

V anglickej kráľovskej rodine to nie je len také jednoduché. Vládnu tam napäté vzťahy, a to nielen medzi Meghan a ostatnými členmi, ale aj medzi bratmi. Harry a William sa však po viac ako dvoch rokoch stretli, aby si uctili ich zosnulú babičku, kráľovnú Alžbetu II. A portál Daily mail prezradil, čo tomu predchádzalo. 

Šokovali celý svet

Smrť kráľovnej Alžbety II. pred pár dňami prekvapila celý svet, hoci mala 96 rokov. A samozrejme, smútia za ňou aj najbližší. Prvá rozlúčka, kde kráľovná vydýchla poslednýkrát, mala byť iba súkromná. Vraj tam neprišli ani Kate a Meghan. Nový kráľ Charles mal dokonca Harrymu povedať, že na Balmorali nie je jeho žena vítaná, o čom sme ti písali.

kráľovská rodina
zdroj: Instagram/theroyalfamily

To, že Alžbeta II. umrela, sa dozvedeli aj najmladší členovia rodiny. A princ Louis vyslovil vetu, ktorá dojala celý svet. O tom sme ti taktiež písali.

Princovia Harry a William sa pomerili

Pred niekoľkými dňami by nikto nepovedal, že princovia Harry a William budú kráčať bok po boku. Stalo sa tak na rozlúčke s kráľovnou na prechádzke za jej rakvou. A aj v pondelok 19. septembra, počas oficiálneho pohrebu, sa tento scenár zopakuje.

princovia William a Harry
zdroj: Instagram/urbanguys

Určite si aj ty stihla postrehnúť, že medzi princami vládne napätie. Vraj práve Meghan môže za rozvrátené vzťahy v rodine, keďže opakovane vyjadrila nesympatie voči monarchii. Kráľovskú rodinu neraz verejne ohovorila, no titul vojvodkyne si nechala a chcela na tom aj zarobiť. Spolu s Harrym sa rozrozprávali o špine v Buckinghamskom paláci. Ale vraví sa, že bez vetra sa ani lístok nepohne. Meghan sa údajne stala obeťou šikany.

Krátko po smrti Alžbety II. títo bratia šokovali celý svet, keď spolu vystúpili z auta, aby sa rozlúčili s milovanou kráľovnou. Stretli sa prvýkrát po dvoch rokoch. Daily mail informoval, že iniciátorom toho bol práve William.

Harry a William s manželkami
zdroj: Instagram/instylegermany

Malo ísť o znak zmierenia. Brat totiž Harrymu napísal správu, v ktorej ho pozval, aby sa k nemu s Kate pridali spoločne s Meghan, keď smerovali pred Windsor, aby sa stretli s davom ľudí. Tí tam nechali zosnulej kráľovnej kytice a odkazy. V správe princ z Walesu Harrymu navrhol aj čas stretnutia a on súhlasil.

Je ešte otázne, ako bude vyzerať program na pohrebe. Jedno je ale isté. Táto štvorka sa tam opäť stretne a ktovie, aká medzi nimi bude vládnuť atmosféra.

Zdroj: Daily mail

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News