Meghan Markle s kráľovskou rodinou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Meghan Markle vraj spravila nečakaný krok. Ako potvrdili nemenované zdroje pre US Weekly, telefonovala dvom členom kráľovskej rodiny. Čo sa stalo? Pohlo sa v nej svedomie?

Už odkedy Meghan Markle a princ Harry opustili Buckinghamský palác a vzdali sa kráľovských povinností, šepká sa, že medzi vojvodami zo Suss*xu a kráľovskou rodinou je spor.

Jedni z najznámejších manželov už vo viacerých rozhovoroch a v dokumente na Netflixe naznačili, aký je vzťah medzi nimi a kráľovskou rodinou. Dokonca princ Harry opísal, ako ho brat William údajne fyzicky napadol. Meghan Markle v Buckinghamskom paláci vraj bola obeťou rasizmu. A aj to má údajne patriť medzi dôvody, prečo sa rozhodli odísť do Ameriky.

Teraz to však vyzerá tak, že princ Harry a Meghan Markle podnikli prvé kroky k zmiereniu s kráľovskou rodinou. Stalo sa tak potom, čo princezná Kate podstúpila operáciu brucha a kráľovi Karolovi III. bola diagnostikovaná rakovina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry (@princeharryofengland)

Meghan Markle vraj telefonovala kráľovi Karolovi a princeznej Kate

Hneď potom, čo sa princ Harry dozvedel, že jeho otec je chorý, odišiel za ním do Anglicka. A hoci sa tam zdržal len veľmi krátko, vraj išlo o príjemne strávené chvíle.

Pri kráľovi strávil tak málo času „predovšetkým kvôli nepohodliu, ktoré Harry v tomto prostredí pociťuje,“ uviedol zdroj. Podľa ďalšieho to bolo preto, že pre Harryho je ťažké byť dlho bez svojich detí Archieho a Lilibet.

Prečo Meghan kontaktovala dvoch členov kráľovskej rodiny a chystá sa zmierenie?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News