Princ William a Harry

Vo svojej dlho očakávanej autobiografii „Spare“ Harry rozpráva o tom, ako na neho fyzicky zaútočil jeho brat, princ William. Detaily tohto konfliktu sa podarilo získať The Guardian.

Kráľovská rodina si aktuálne prechádza viacerými škandálmi. O väčšine sme ti písali aj my. Celé to odštartovalo smrťou Alžbety II. Kráľ Karol si v paláci neprial Harryho manželku Meghan Markle. Potom nás prekvapila miniséria na Netflixe o živote princa a bývalej herečky. Teraz prichádza ďalší šok.

Princ Harry a Meghan Markle
zdroj: Instagram/margaret_duxette_library

Princ William vraj napadol Harryho

V jednom z článkov sme ti už spomínali, že Harry pripravuje vlastnú knihu, ktorá sa bude volať „Spare“. Hoci ešte nie je vydaná, na povrch sa dostal úryvok, v ktorom Harry popisuje detaily fyzického ataku. Napadnúť ho mal jeho vlastný brat, princ William.

Konfrontácia sa mala odohrať v Nottingham Cottage v areáli Kensingtonského paláca. V odseku sa podľa The Guardian píše, že hádka sa zvrtla a došlo aj k ostrému fyzickému útoku.

Princ William vraj uprostred výmeny názorov povedal, že Meghan je drzá a zložitá. Harry mu údajne povedal, že sa má upokojiť, lebo sa s ním v takom stave nedá baviť a podal mu pohár vody. Brat ho však zdrapil za golier, roztrhol mu náhrdelník a zvalil ho na zem.

princovia William a Harry
zdroj: Instagram/urbanguys

Harry vraj spadol chrbtom na misku pre psa, ktorú rozbil a jej časti sa mu zaryli do kože. Hoci bol omámený, postavil sa na nohy a povedal bratovi, nech odíde. Po potýčke mal aj modriny a odreniny.

William vraj odišiel a keď sa vrátil, Harrymu sa ospravedlnil a bolo mu to ľúto. Potom ale bratovi povedal, že by to nemusel povedať Meghan. Poslúchol a povedal to iba svojmu terapeutovi. Jeho manželka si však, samozrejme, všimla, že nie je v poriadku a vraj nebola prekvapená ani nahnevaná, ale veľmi smutná.

Toto možno môžeme chápať ako taký trailer. Ďalšie detaily sú totiž tajomstvom a prečítať si ich budeme môcť až o pár dní. Kniha vyjde 10. januára. Plánuješ si ju kúpiť?

Zdroj: The Guardian

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News