Princ Louis a kráľovská rodina
Instagram/_royal_family_fanpage, Instagram/frekvence1

Pravnuk zosnulej kráľovnej Alžbety sa celému svetu ukázal už na oslave jej 70. výročia panovania. Celý svet videl, aký je to šibal, no teraz sme zistili, že je aj veľmi chápavý a aj napriek tomu, že má iba 4 roky, dokáže premýšľať ako dospelý človek. Princ Louis po smrti svojej prababičky povedal vetu, ktorá dojala celý svet. Písal o tom aj magazín The Sunday Times.

Syn teraz už princeznej z Walesu Kate a princa Williama prekvapil celý svet už počas nedávnych osláv Alžbety. Na balkóne paláca ukazoval grimasy, z ktorých vznikli memečká a videá na Instagrame i TikToku. Tie určite pobavili aj teba.

Princ Louis dojal celý svet

4-ročný šibal a šoumen ale dokáže byť aj vážny a aj napriek tomu, koľko má rokov, už premýšľa ako dospelý človek.

Samozrejme, že smutnú správu o smrti Alžbety sa museli dozvedieť aj najmladší členovia kráľovskej rodiny. Potom, ako to Kate a William oznámili svojim deťom, ich najmladší syn vyslovil vetu, ktorá dojala celý svet. Ako tvrdí The Sunday Times, princ Louis povedal svojej mame, Kate Middleton: „Aspoň je prababka už teraz s pradedkom.“ 

Princ Louis a Alžbeta
zdroj: Instagram/czechnewsagency

Možno si postrehla, že sme ti včera písali o tom, že smútok v kráľovskej rodine vystriedal škandál. Manželky princov, Kate a Meghan sa vraj nemali prísť rozlúčiť s Alžbetou počas jej posledných chvíľ. Neželal si to nový kráľ Charles III. Čo na to celé povieš ty?

Zdroj: The Sunday Times

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News