škandál v kráľovskej rodine

Keď anglickej kráľovnej Alžbete začalo zlyhávať zdravie, ich krajinu poznačil obrovský škandál. Až teraz sa totiž dostali na povrch šokujúce informácie. Tie podrobne rozobral magazín The Sun.

Seriál The Crown o kráľovskom živote najznámejšej rodiny na svete vo Veľkej Británii pred rokom prekonal rekordy v sledovanosti a získal aj zlatý glóbus. Keď si ho ešte na Netflixe nevidela, musíš to napraviť, pretože tento príbeh ťa poteší a pobúri zároveň.

The Crown
zdroj: Instagram/thecrownnetflix

Kráľovná Alžbeta a jej posledné chvíle

Určite vieš, ako prebiehali posledné chvíle pred smrťou anglickej kráľovnej. Iba pred niekoľkými týždňami sa konala obrovská slávnosť. Kráľovná Alžbeta oslavovala 70. výročie svojej vlády, no zdravotný stav jej dovolil sa na balkóne ukázať iba na chvíľku.

Kráľovnina neprítomnosť Angličanov a médiá zarmútila a prinútila k úvahám. Napokon vysvitlo, že sa necítila dobre, čo bolo vzhľadom k jej veku, pochopiteľné. Program si ale pozrela v pokoji, v paláci a z osláv bola nadšená. Aj napriek jej vysokému veku ťa informácia o jej smrti spred dvoch dní určite zaskočila.

kráľovská rodina
zdroj: Instagram/theroyalfamily

Písali o tom všetky médiá. A podrobne informovali aj o jej posledných minútach života. Bežali k nej všetci blízki a umrela s úsmevom na tvári.

Možno si ale postrehla, že niektorí členovia rodiny sa na kráľovnú pred smrťou neprišli pozrieť. A bol to práve Harry, ktorý z lietadla vystúpil sám, bez Meghan Markle.

Škandál v kráľovskej rodine

Bola to akási náhoda, že Harry a Meghan trávili svoj čas na vidieku neďaleko Balmoralu. V okamihu, keď teraz už kráľ Charles zavolal princovi Harrymu, aby sa prišiel rozlúčiť s milovanou babičkou, mu povedal, aby so sebou manželku nepriviedol.

Kráľovná Alžbeta a Meghan
zdroj: Instagram/theroyalfamily

„Charles povedal Harrymu, že by nebolo správne a ani vhodné, aby bola Meghan v Balmoral v tak smutnom čase. Povedali mu, že Kate nepôjde a že by sa mali skutočne obmedziť na najbližšiu rodinu. Charles to povedal veľmi jasne. Meghan nebude vítaná,“ povedal nemenovaný zdroj pre The Sun. 

Hoci sa Harry a Meghan zriekli titulu, babička svojho vnuka stále milovala. A aj kráľovské povinnosti musia stále dodržiavať a všetci naďalej sledujú každý jeden ich krok.

Meghan a Harry
zdroj: Instagram/meghan_harry_archie_lili

Tak čo myslíš, naozaj sa kráľovská rodina obmedzila iba na najbližších členov rodiny, keďže sa s Alžbetou sa neprišla rozlúčiť ani Kate alebo im naozaj leží v žalúdku iba Meghan?

Zdroj: The Sun

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News