Meghan Markle a princ Harry
Instagram/harry.dukeofsussex, Instagram/megan_markle_princess_

Princ Harry už má na konte nejeden škandál. Väčšinou sa spája s jeho minulosťou a inak tomu nebolo ani teraz. Pre The Sun prehovorila jedna z jeho exmileniek a popísala pikantné detaily ich vzťahu. Toto sa Meghan Markle nebude čítať ľahko.

Chcel utiecť od reality

Ak svet kráľovskej rodiny sleduješ už nejakú tú dobu, určite sa aj tebe dostalo do uší, že princ Harry bol v mladosti celkom búrlivý. Rád si užíval a nie je tajomstvom, že vystriedal niekoľko žien. Jeho cieľom vraj bolo, aby unikol od skľučujúcej reality v Buckinghamskom paláci.

Meghan Markle a Harry
zdroj: Instagram/etimeslifestyle

Usadil sa napokon až pri krásnej herečke Meghan Markle, ktorú však v kráľovskej rodine neprijal ani terajší kráľ Karol III. Pri nedávnej rozlúčke s kráľovnou si ju dokonca neželal, ako sme ti písali aj my.

Ozvala sa Harryho exmilenka

Hviezda americkej televíznej reality šou, Catherine Ommanney a princ Harry si svojho času prešli mesačným románikom. Člen kráľovskej rodiny mal vtedy iba 21 rokov a jeho 34-ročná milenka bola matkou dvoch detí. Aj napriek 13-ročnému vekovému rozdielu spolu v roku 2006 prežili pár krásnych chvíľ.

Sympatická blondínka sa teraz rozhodla zveriť svetu s pikantnými detailmi ich vzťahu. Pretože vraj neočakáva, že by sa to objavilo v Harryho pripravovanej knihe Spare. „Pochybujem, že budem v Harryho knihe, pretože 21-ročný princ nemôže mať vzťah s 34-ročnou matkou dvoch detí, to sa jednoducho nerobí,“ povedala exmilenka pre The Sun.

Catherine Ommanney
zdroj: Instagram/catommanney

Pre známy magazín povedala aj to, že sa počas rande správali ako tínedžeri a vášnivo sa bozkávali. Pózovali aj na spoločnej fotke vo vani. „Vtedy ma zdvihol a držal ma pri stene. Dal mi ten najúžasnejší, najvášnivejší bozky, aký som kedy v živote zažila. Bola som úplne bez slov,“ povedala Catherine.

„Dúfam, že je šťastný a konečne našiel trochu slobody, pretože to je niečo, čo vtedy zúfalo hľadal. Je to veľmi odvážny, charizmatický, neuveriteľne zábavný, inteligentný a milý človek,“ doplnila dvakrát rozvedená matka.

Meghan a Harry
zdroj: Instagram/meghan_harry_archie_lili

Známa televízna tvár pre The Sun povedala aj to, že Harry mal vo zvyku cmúľať lízanky, kvôli čomu mu dala prezývku „bábo“. Každopádne, ide zrejme iba o zúfalý pokus, ako sa dostať do Harryho knihy, pretože Catherine sa dozvedela, že v nej opisuje aj svoje bývalé romániky.

Zdroj: The Sun

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News