Princ Harry a Meghan Markle

Meghan Markle vraj neuniesla kritiku. Podľa nemenovaného zdroja sa vraj psychicky zrútila a rozplakala. Píše o tom portál Mirror.

Vojvodovia zo Suss*xu – Meghan Markle a princ Harry – sú už od svadby ostro sledovaným párom. No ešte viac odvtedy, čo sa vzdali titulov a kráľovských povinností.

Údajne nemajú dobré vzťahy ani s kráľovskou rodinou, čo princ Harry opísal aj vo svojich memoároch Spare. O pre nich nepríjemnom živote v Buckinghamskom paláci porozprávali aj v dokumentárnom seriáli na Netflixe.

Meghan Markle sa vraj psychicky zrútila

Meghan Markle a princ Harry aktuálne žijú v Amerike. S deťmi Archiem a Lilibet bývajú v rozprávkovej vile, pričom im vraj s ich výchovou pomáha mama vojvodkyne. Syn kráľa Karola III. údajne pritom v dome nemá žiadne slovo a svokra s manželkou mu majú rozkazovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Bývalá herečka dokonca podľa nedávnych informácií „skončila“ so Spojeným kráľovstvom a nepriláka ju tam už nič. O tom svedčí aj Harryho nedávna návšteva Londýna, pri ktorej ho Meghan nesprevádzala. Údajne preto, lebo by sa v Anglicku necítila bezpečne. Bála sa, že by si ju „vzali na mušku“ médiá a plnila by titulky bulvárnych denníkov. Okrem toho vojvodovia zo Suss*xu v Británii nemajú nárok na ochranku.

Podľa nemenovaného zdroja sa však Meghan Markle zrútila. Môže za to kritika jej novej značky džemu American Riviera Orchard.

„Meghan plakala, keď bola značka uvedená na trh a jej nový džem bol veľmi zosmiešňovaný, že je drahý a ničím výnimočný. Teraz dospela do bodu, keď si myslí, že čokoľvek čo urobí, bude nespravodlivo kritizované. Rovnako ako jej manžel, aj ona má pocit, že si ju ľudia nespravodlivo doberajú. Nedokáže pochopiť, prečo ľudia neobdivujú jej prácu,“ povedal zdroj blízky vojvodkyni.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Dodal, že Meghan pred uvedením jej značky na trh nebola pripravená na žiadne hejty. „Je obzvlášť citlivá na akúkoľvek kritiku jej luxusného životného štýlu v USA. Z jej pohľadu je to niečo, čo treba obdivovať, nie kritizovať,“ uviedol zasvätenec pre Mirror.

Zdroj: Mirror

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News