Princ Harry a Meghan Markle
Instagram/harry.dukeofsussex/dukeandduchessofsussexdaily

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Bývalý komorník princeznej Diany, Paul Burrell, opäť prehovoril. V relácii GB News obviňuje Meghan Markle, že práve ona môže za rozpad priateľstva medzi Sussexovcami a Beckhamovcami. Okrem toho im už boli aj odobrané tituly, píše portál Express odvolávajúc sa na oficiálnu stránku kráľovskej rodiny. A to aj napriek tomu, že princ Harry je synom kráľa.

Princ Harry a Meghan Markle sú v poslednom období dosť na pretrase. Celý svet sleduje ich údajnú krízu vo vzťahu, ktorú sa snažia urovnať.

Kvôli rozvodu už syn kráľa Karola III. vraj kontaktoval aj právnikov. Tieto klebety zahnal do kúta zdroj blízky páru, ktorý tvrdí, že to nie je pravda. Okrem toho sa vojvodcovia spolu už viackrát objavili na verejnosti ruka v ruke, čím to tiež vyvrátili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Za toto vraj môže Meghan

Práve prednedávnom prišiel ďalší šok. Skončilo sa silné kamarátstvo medzi Sussexovcami a Beckhamovcami. Údajne kvôli tomu, že ich princ Harry a Meghan Markle obvinili, že o nich vypúšťajú ich súkromné záležitosti.

To Victoriu a Davida vraj pohoršilo, urazili sa a podľa názoru komorníka princeznej Diany, je ich zmierenie nepravdepodobné. Okrem toho sa k nim vraj Meghan správala bezohľadne, vypočítavo a chladne, čo si nenechali.

Paul Burrell podotkol, že vojvodkyňa ľudí rada využíva a je neznesiteľná, preto nie je náhoda, že ju spoločnosť nevyhľadáva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry (Info) (@harry.dukeofsussex)

„Meghan je poriadna predátorka, ktorá myslí len na seba a ak niekoho hodlá využiť, urobí to, a keď jej prestane byť prínosom, jednoducho sa ho zbaví. Výsledkom je, že všetkých iba naštve a potom bez slova zmizne. Je smutné, že jediný, kto to nevidí, je práve Harry,“ komentoval Burrell v GB News.

Princ Harry a jeho manželka prišli o tituly

Zdá sa však, že princ Harry a Meghan Markle prišli aj o ďalšiu dôležitú časť ich životov, píše Espress. Palác totiž ešte v roku 2020 oznámil, že dvojica už nebude používať svoje tituly – jeho/jej kráľovská výsosť.

Doposiaľ sa však na oficiálnej stránke kráľovskej rodiny objavovali. Až doteraz. Už im tam svieti len vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, o čom sa môžeš presvedčiť po kliknutí SEM. Tieto tituly im nemôžu byť odobrané z dôvodu, že princ Harry je synom kráľa Karola III.

Zdroj: YouTube/GB News, Express, royal.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News