Meghan Markle

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Meghan Markle a princ Harry si poslednú dobu prechádzajú údajnou krízou vo vzťahu. Ako je teraz z najnovšieho záberu na Twitteri jasné, Meghan trpí zdravotnými problémami. Táto fotka má dokazovať to, že je skutočne na dne.

Meghan a Markle a Harry sa údajne rozvádzajú

Meghan Markle a princ Harry si majú údajne prechádzať krízou vo vzťahu, ktorá môže znamenať aj ich rozvod. Kvôli problémom mal už samotný manžel kontaktovať aj právnikov. Neskôr však prišli informácie, že to takto nie je a dvojica mala byť  dokonca už viackrát videná spoločne aj na verejnosti ruka v ruke.

Nedávno prišli aj informácie, že sa malo skončiť kamarátstvo medzi Sussexovcami a Beckhamovcami, za ktorým nemal stáť nikto iný ako Meghan.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Meghan je poriadna predátorka, ktorá myslí len na seba a ak niekoho hodlá využiť, urobí to, a keď jej prestane byť prínosom, jednoducho sa ho zbaví. Výsledkom je, že všetkých iba naštve a potom bez slova zmizne. Je smutné, že jediný, kto to nevidí, je práve Harry,“ odznelo vtedy.

Princ Harry a Meghan dokonca už oficiálne prišli aj o svoje tituly – jeho a jej kráľovská výsosť. Ako sa však teraz zdá, Meghan má byť naozaj na dne, čo dokazuje nevinná fotka na Twitteri.

Dôkaz, že vojvodkyňa je naozaj na dne

Portál Royal News Network totižto odfotil brunetku na prechádzke v meste. Okrem toho, že nemala make-up a oblečený mala ležérny outfit, verejnosť zaujalo aj niečo úplne iné.

Vojvodkyňa mala totižto na zápästí nalepenú upokojujúcu náplasť NuCalm. Táto náplasť obsahuje mikročip, ktorý pomocou aplikácie v mobile aktivuje parasympatický nervový systém. Náplasť teda dopomáha jej nositeľovi vrátiť sa naspäť do funkčného stavu bez ďalších následkov alebo psychickej letargie.

To, že ju mala Meghan nalepenú teda prezrádza, že trpí určitými zdravotnými problémami. Zdá sa teda, že doma naozaj nemusí byť všetko úplne v poriadku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News