Aj keď sa nám to možno nezdá, Meghan Markle je oveľa samostatnejšia, ako by sme si možno mysleli.

Už v júli sa s verejnosťou podelila o to, že si dokáže spraviť svoj make up aj sama. Potvrdil to aj jej osobný kráľovský make-up artista Daniel Martin, ktorý dokonca aj pozná dôvody jej samo líčenia. „Cíti sa oveľa sebaistejšia, keď sa líči sama. Musím povedať, že miluje make-up a naozaj jej to s ním ide,“ vyjadril pre britský časopis People.

Samozrejme, že si Meghan nemôže dovoliť na verejnosti nosiť výrazné líčenie, dokonca ani keď sa jedná čo i len o krvavo červený rúž. „Keď mala na perách červený rúž, necítila sa byť sama sebou. Aby si ho nerozmazala, nemohla normálne rozprávať , čo jej bolo nepríjemné,“ tvrdí Daniel Martin.

Meghan však aj napriek svojmu postaveniu nie je príliš vyberavá, no na kompletné čistenie pleti si rozhodne potrpí. Vďaka tomu je jej pleť prakticky dokonalá a nepotrebuje hrubú vrstvu make-upu. „Jej pleti postačil len korektor a trochu krycieho krému,“ prezradil Daniel Martin. Ako highliter používa lesklý krém od značky Aquaphor, ktorého použitím dosiahneš rovnaký efekt. Jej líčením sa inšpirovalo niekoľko desiatok tisíc žien po celom svete. Meghan im totiž dáva najavo, že by mali vyzerať prirodzene, a tak by mali mať rady svoju pleť bez hrubých vrstiev kozmetiky.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.