Princ Harry a Meghan Markle

Zdroje pre portály Page six a Radar online tvrdia, že princ Harry a Meghan Markle musia ísť na chvíľu od seba. Syn kráľa Karola III. odíde do Afriky, no manželia dúfajú, že im krátke odlúčenie pomôže utužiť ich vzťah a nájsť to, čo ho narušilo.

Aktuálne sa svetom šíria klebety o rozpade manželstva Harryho a Meghan Markle. Princ mal vraj dokonca kontaktovať rozvodových právnikov. Vojvodovia sa však spolu už ukázali aj na verejnosti a nič nenasvedčovalo tomu, že by ich trápila nejaká kríza.

Princ Harry a Meghan budú dočasne žiť na rozdielnych kontinentoch

Klebety o rozvode známeho páru teraz vyvrátili aj nemenované zdroje, hoci priznali, že ich manželstvo čosi narušilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

„Snažia sa zistiť, čo ich zasiahlo. Harry nezapadá do Meghaninho nevkusného sveta,“ povedal zdroj pre Radar online.

Princ Harry sa kvôli natáčaniu nového dokumentu pre Netflix plánuje vrátiť do Afriky, ktorú považuje za svoj druhý domov. Na manželstve páru sa totiž podľa zasvätenca portálu Page six zapísali najmä ich straty spoluprác.

„Sú pod obrovským finančným tlakom. Musia financovať svoj bohatý kalifornský životný štýl, vrátane sídla v hodnote 14 miliónov dolárov a majú aj náklady na ochranku,“ povedal zdroj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

„Tento stres spojený s ich emocionálnymi problémami im pravdepodobne urobil zo života peklo,“ dodal. „Dúfajme, že čas strávený na rôznych kontinentoch im pomôže nájsť všetko, čo potrebujú, aby sa pohli ďalej,“ pokračoval a priznal, že klebety o rozchode Meghan a Harryho sú totálne výmysly. Podľa zdroja blízkeho dvojici to absolútne nie je pravda.

Zdroj: Page six, Radar online

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News