Princ Harry a Meghan Markle
Instagram/awakenyoursuperhero/dukeandduchessofsussexdaily

Sú princ Harry a Meghan Markle ešte spolu alebo sa už stihli rozviesť? Na sociálnych sieťach aktuálne kolujú fotky, ktoré svedčia za všetko. Prezdieľalo ich aj niekoľko fanúšikovských stránok

Princ Harry a Meghan si prechádzajú ťažkým obdobím

Zdalo by sa, že princ Harry a Meghan Markle si prechádzajú ťažkým obdobím. Syn kráľa Karola III. sa momentálne súdi s britskými médiami. Zažaloval ich za podnecovanie nenávisti, obťažovanie a nelegálne získavanie informácií. Pred pár týždňami sa mu za to verejne ospravedlnil denník The Mirror.

Medzitým vojvodcovia prišli o svoj domov v Británii a nemajú tam nárok ani na platenie ochranky. Stratili aj lukratívnu spoluprácu so Spotify a tiež im hrozí prepadnutie dohody s Netflixom. Nevydržalo to ani niekoľko známych tvárí šoubiznisu, ktoré manželom doslova vynadali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Do toho všetkého vstúpili klebety o tom, že ich čaká rozchod. Princ Harry vraj má prenajatú izbu, v ktorej trávi veľa času a chodí aj do tajného klubu. Už údajne stihol kontaktovať aj rozvodových právnikov. Na to už zareagovala aj jeho švagriná Kate, ktorá mu chce poskytnúť rameno, na ktorom by sa vyplakal.

Nevyzerá to na krízu v manželstve

Najnovšie fotografie princa Harryho a Meghan Markle však nesvedčia o nejakej kríze v manželstve. Nadšene sa prechádzali po uliciach ruka v ruke a s úsmevom na tvári. Vojvodkyňa zo Sussexu svojmu manželovi čosi vysvetľovala, no smutná pri tom rozhodne nebola. Rovnako ako aj princ Harry.

Tieto zábery uvidíš v našej FOTOGALÉRII a možno si všimneš, že to medzi nimi nevyzerá na rozchod, ako sa špekuluje.

Zdroj: Instagram/afilhadadabethinha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News