Princ Harry
Instagram/martinagiannotti_official/dukeandduchessofsussexdaily

Zdá sa, že princezná Kate má svojho švagra ešte stále rada a chce mu pomôcť. Tvrdia to zdroje pre magazín Closer. Princ Harry vraj môže odísť od Meghan a pokojne sa vyplakať na ramene budúcej kráľovnej. Píše o tom aj portál Entertainment Daily.

Princ Harry si v poslednej dobe poriadne zavaril. S Meghan Markle sa objavili v minisérii na Netflixe, kde sa bývalá herečka napríklad vysmiala zosnulej kráľovnej Alžbete II. a jej manžel pri pohľade na ňu neskrýval pohoršenie.

Brat budúceho kráľa svoje napäté vzťahy s kráľovskou rodinou popísal aj vo vlastných memoároch s názvom Spare, kde dokonca priznal, že William ho fyzicky napadol. Dôvodom mala byť práve Meghan.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ladydianafanpage_

Princ Harry sa vraj môže Kate „vyplakať na ramene“

Pred niekoľkými dňami dokonca vysvitlo, že princ Harry a Meghan Markle vraj majú krízu v manželstve. Zo strany britského kráľovského potomka malo dôjsť aj ku kontaktovaniu rozvodových právnikov. Práve to zrejme zachytila aj princova švagriná Kate, ktorá mu ponúkla svoje rameno na vyplakanie sa.

„Dala diskrétne najavo, že pokiaľ sa Harry rozhodne, že si potrebuje odpočinúť od stresu a ťažkostí v Spojených štátoch, rada sa stane jeho dôverníčkou a poskytne rameno, na ktorom sa môže vyplakať,“ píše Entertainment Daily.

„Pokiaľ by skutočne došlo k tomu, že Kate bude Harrymu poruke a bude mu radiť, navyše v dobe, keď si Harry bude prechádzať ťažkým obdobím, naštve to Meghan ešte viac ako kedysi. Kate si ale nenechá hovoriť do toho, čo má robiť a nad jej nenávisť sa zrejme povznesie,“ myslí si zasvätenec.

Kate chce, aby sa William s Harrym zmierili

Princezná vraj dáva ruky preč od všetkých intríg a klebiet. Neznáša nezhody a preto chce, aby sa to medzi bratmi urovnalo. „Kate sa snaží dať oboch bratov dokopy, keď budú všetci na pôde USA, koncom tohto roka, ak nie skôr. A hovorí sa, že Harry to registruje,“ priznal zdroj pre magazín Closer.

„Vynaložila veľa úsilia, aby Harrymu povedala, ako veľmi ho William stále miluje. Je s ním v kontakte pomerne často. Niekedy mu stačí napísať ,ahoj‘ alebo mu poslať fotku detí. Je veľmi láskavá a niekedy mu pošle narodeninové správy alebo gratulácie po úspešnom prejave alebo udalosti, ktorú organizoval,“ povedal zdroj a dodal, že William vie, že s ním jeho žena komunikuje a nevadí mu to.

„Kate vždy odvádzala skvelú prácu pri uspokojovaní tých najťažších situácií. Dokonca aj vtedy, keď to s vojvodami zo Sussexu bolo najťažšie. A obaja bratia vedia, že majú šťastie, že ju majú,“ uvádza.

„Je pevne presvedčená, že už uplynulo dosť času na to, aby si obaja sadli a vyriešili svoje nezhody tvárou v tvár a ona urobí všetko, čo bude v jej silách, aby to bolo čoskoro možné,“ uzavrel zdroj.

Zdroj: Entertainment Daily, Closer

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News