Princ William a Kate Middleton
Instagram/lepiuaffascinantidimilano/kate_princess_ofwales

Upriamuje sa pozornosť tam, kde by sa nemala? A namiesto princa Harryho a Meghan Markle sa rozvádza princ William s Kate Middleton? Portál Daily Mail totiž postrehol, že následník britského kráľovského trónu na ruke nenosí ani obrúčku. 

Prečo princ William nenosí obrúčku?

Milióny divákov po celom svete zatajovali dych, keď sledovali, ako princ William na svadbe v roku 2011 nastokol Kate Middleton na prstenník obrúčku. Avšak, možno si aj ty bola prekvapená, keď si videla, že toto gesto mu nebolo opätované. Alebo si si to možno, pri tej všetkej veľkoleposti, ani len neuvedomila.

Následník kráľovského trónu totiž pred oltárom prsteň nedostal a odvtedy mu ho na jeho ruke ani nikto nevidel. Zrejme sa nad tým žiaden fanúšik ani nezamýšľal. Až doteraz, kým to začal riešiť portál Daily Mail.

Kráľovský pobočník ale vysvetlil, že rozhodnutie princa Williama nenosiť prsteň bolo „jednoducho založené na osobných preferenciách“.

„Bolo to niečo, o čom pár diskutoval, ale princ William nie je jeden z tých, čo sa šperkom venujú – dokonca nenosí ani pečatný prsteň – a rozhodol sa, že to nechce,“ dodal. To však nie je všetko.

Rozhodnutie princa Williama nasleduje príklad jeho zosnulého starého otca princa Philipa a jeho strýka, princa Andrewa. Aj oni sa rozhodli nenosiť zásnubné prstene a obrúčky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Wales Memes & Edits (@thewales_memes)

Zdá sa teda, že potom, čo sa princ William a Kate Middleton ešte pred svadbou rozišli, teraz to nehrozí a naďalej patria medzi jeden z najkrajších párov na svete.

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News