Princ Harry s rodinou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kráľovskí experti pre GB News tvrdia, že existuje možnosť, že kráľ Karol III. sa chce zmieriť so svojím synom, ktorý sa s manželkou presťahoval do Ameriky. A na Twitteri k tomu už vraj podnikol prvý krok. Stalo sa tak potom, čo princ Harry a Meghan Markle prišli o lukratívnu prácu v podcaste, o čom píše portál The Wall Street Journal.

Odkedy zomrela kráľovná Alžbeta II., sa toho v britskej kráľovskej rodine udialo veľmi veľa. Konflikt medzi Harrym s Meghan Markle a kráľom Karolom III. so synom Williamom nabral na obrátkach. O ich živote sme sa dozvedeli kopec prekvapivých informácií. Princ Harry sa dokonca dostal pred súd, no ochranku po príchode do Anglicka mu nepovolili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Koniec pre Harryho a Meghan

Problémy má vraj aj v manželstve. S Meghan sa chce údajne rozviesť a už kontaktoval aj právnikov. Zdá sa však, že spoločne už prišli aj o ďalšiu dôležitú vec v živote. Podľa portálu The Wall Street Journal prišli o peniaze, ktoré pramenili z moderovania podcastu Archetypes na Spotify. Moderovala ho práve bývalá herečka, ktorá v ňom hovorila o predsudkoch, ktoré držia ženy v úzadí.

„Spotify a Archwell Audio sa po vzájomnej dohode rozhodli ukončiť spoluprácu. Na podcasty, ktorá vznikli, sú však hrdí,“ uvádza sa v spoločnom vyhlásení Harryho a Meghan. Vraj sa im nepodarilo dosiahnuť požadované kritériá potrebné na vyplatenie dohodnutej sumy peňazí. Podľa odhadov mala byť hodnota podcastov viac ako 20 miliónov dolárov (18,3 milióna eur).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

„Tím stojaci za Archetypes je aj naďalej hrdý na podcast, ktorý vytvoril na Spotify. Meghan pokračuje vo vývoji ďalšieho obsahu pre publikum Archetypes na inej platforme,“ povedal zástupca talentovej agentúry WME, s ktorou Meghan spolupracuje.

Kráľ Karol III. vraj začal zmierenie s princom Harrym. Ako sa to stalo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News