Princ Harry a Meghan Markle

V súčasnosti svetom rezonuje kauza, kedy Meghan Markle prišla o spoluprácu so Spotify. Podľa najnovších informácií v podcaste Archetypy však podvádzala, o čom prehovorili zdroje pre Daily mail. Svoju skúsenosť s vojvodkyňou zo Sussexu opísala aj novinárka Allison Yarow na Instagrame. Podľa speváčky Kelly Osbourne, ale ani jej manžel, princ Harry nie je taký, ako by sa mohlo zdať. V podcaste „Hit It or Had It“ nešetrila vulgarizmami.

Meghan Markle je vraj podvodníčka

Iba pred pár dňami sa dostalo na povrch, že princ Harry a Meghan Markle prišli o lukratívnu pracovnú pozíciu. Vojvodkyňa totiž moderovala podcast Archetypy na Spotify, s ktorým má pokračovať na inej platforme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan and Harry BR (@meghan_and_harry_br)

Prvá séria tohto podcastu mala 12 častí, no viaceré zdroje pre Daily mail tvrdia, že Meghan v nich doslova klamala. Poverila vraj svojich kolegov, aby namiesto nej viedli niektoré rozhovory s jej hosťami, zatiaľ čo ona pri tom nebola prítomná. Jej vstupy sa tam vložili až dodatočne a vo vysielaní sa tvárila, ako keby viedla rozhovory sama.

Tieto špekulácie potvrdila aj novinárka Allison Yarow, ktorá bola koncom minulého roka hostkou v podcaste Archetypy. Tiež potvrdila, že Meghan sa nahrávania nezúčastnila a za účasť jej poďakovala iba v odkaze, ktorý zverejnila na Instagrame.

Okrem toho sa fanúšikovia pod príspevkom zamýšľajú aj nad tým, prečo používa korunku nad iniciálkami, keď nie je pracujúcou členkou kráľovskej rodiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Allison Yarrow (@aliyarrow)

Ani princ Harry vraj nie je taký „svätý“, ako by sa mohlo zdať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News