instagram/sussexroyal/meghanmarkle_official

Meghan Markle a princ Harry minulý rok opustili kráľovskú rodinu a začali žiť odznova vlastný súkromný život v Amerike. Tento pár to počas tohto obdobia nemal ľahké, čomu neprospievali ani nepríjemné komentáre na sociálnych sieťach. 

Práve preto sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli, že sa pravdepodobne už nikdy nevrátia ani životu na takýchto platformách. Údajne nemajú v pláne používať sociálne siete na promovanie ich vlastnej nadácie, a ani sa vrátiť k svojim osobným účtom. Hlavným dôvodom má byť práve nenávisť, ktorá sa na sociálnych sieťach šírila smerom k nim.

Posledný príspevok na ich oficiálnom spoločnom instagramovom účte, ktorý doteraz sleduje viac ako 10 milónov ľudí, je z konca marca 2020, kedy sa pár oficiálne vzdal kráľovských výsad. Odvtedy je účet neaktívny a zdá sa, že ani jeden z nich sa viac na tejto ani podobnej platforme ukazovať nebude.

Meghan sa počas roka viackrát priznala, že jej urážlivé komentáre nerobia dobre na psychiku a bojí sa o duševné zdravie mnohých ľudí, ktorí v tomto priestore musia čeliť takejto podobe šikany. Preto nie je prekvapivé, že svoj život si chce viac strážiť.

 

Zdroj: thetimes.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News