Meghan Markle sa konečne dočkala a stala sa z nej dvojnásobná mama. Po potrate, ktorý prekonala v priebehu minulého roka je to tá najkrajšia vec, ktorá sa môže žene stať. Oficiálne vyjadrenie zverejnili na stránke Archewell.

Tak ako avizovali manželia už skôr, do ich rodiny pribudlo dievčatko. „S veľkou radosťou vítajú princ Harry a Meghan, vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, na svete svoju dcéru Lilibet „Lili“ Dianu Mountbatten-Windsor. Lili sa narodila v piatok 4. júna o 11:40 v dôveryhodnej starostlivosti lekárov a personálu v nemocnici Santa Barbara Cottage Hospital v Santa Barbare v Kalifornii. Vážila približne 3,5 kila. Matka aj dieťatko sú zdravé a v poriadku,“ píše sa v oficiálnom oznámení.

Na to, aké meno Harry s Meghan pre svoju dcérku vyberú, sa dokonca uzatvárali aj stávky. Lili je pomenovaná po svojej prababičke, jej veličenstve Kráľovnej, ktorej prezývka je aj Lilibet. Jej druhé meno, Diana, bolo vybraté na počesť zosnulej princeznej z Walesu.

Aj šťastní rodičia odkázali svetu a fanúšikom pár slov: „4. júna sme boli požehnaní príchodom našej dcérky Lili. Je viac, ako sme si kedy dokázali predstaviť a sme vďační za lásku a modlitby, ktoré sme pociťovali z celého sveta. Ďakujeme za vašu priazeň a podporu počas tohto veľmi špeciálneho obdobia pre našu rodinu.“

Šťastným rodičom blahoželáme a tešíme sa, že do ich rodiny pribudol už štvrtý člen. 🙂 

Zdroj: Archewell

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.