Princ William a Kate Middleton s rodinou

Tak toto keby sa potvrdilo, bol by z toho obrovský škandál. Ako uvádza portál Distractify, špekuluje sa, že modelka lady Rose Hanbury je vraj tehotná. To by nebolo nič zvláštne, keby sa nehovorilo, že otcom dieťaťa má údajne byť princ William. Niektorí britskí fanúšikovia si to teda vysvetľujú tak, že Kate Middleton sa stiahla do úzadia kvôli nemanželskému potomkovi.

Pred pár týždňami nás prekvapila správa, že princezná Kate Middleton musela ísť do nemocnice. Neskôr sme sa dozvedeli, že podstúpila plánovanú operáciu brucha. Stiahla sa preto z očí verejnosti, aby sa mohla naplno venovať zotavovaniu.

Pred pár dňami však na sociálnu sieť pridala fotku, ktorá ale rozprúdila pochybnosti. Fanúšikovia si všimli viacero detailov. Okrem toho, že experimentovala s úpravou záberu vidno, že si zložila obrúčku a zásnubný prsteň.

Ľudia tak začali diskutovať o tom, že princ William a Kate Middleton sa rozchádzajú. To dokonca potvrdzujú aj najnovšie klebety. V Británii sa tak hovorí, že starší syn kráľa Karola III. ide v šľapajach svojho otca, a teda, že ho opustila princezná Diana kvôli tomu, že ju mal podvádzať.

Čaká princ William nemanželské dieťa s milenkou?

Špekulácie sa podľa Distractify zintenzívnili, keď sa britské médiá náhle začali zaujímať o lady Sarah Rose Hanbury. Ide o jednu z najstarších priateliek princeznej Kate, o ktorej sa povrávalo, že mala pomer s Williamom, prečo sa s jeho manželkou „rozkamarátili“.

Teraz však prišiel šok, keď sa v Anglicku začalo povrávať, že aféra medzi Rose a Williamom sa neskončila. Niektorí dokonca tvrdia, že je tehotná s princom. A práve to má byť podľa britského ľudu dôvod, prečo sa Kate Middleton stiahla do úzadia. Podľa fanúšikov plánuje opustiť manžela.

Nič z týchto klebiet však nie je potvrdené. Ide len o neoverené špekulácie fanúšikov, ktorým zrejme príde divné, že Kate sa tak dlho zotavuje z operácie. Nie je isté ani to, či je lady Rose Hanbury naozaj tehotná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @theotherwomanrosehanbury

Čo si o týchto klebetách myslíš ty?

Zdroj: Distractify

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News