instagram.com/_kate_middleton_royal

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zoznámenie sa so ženou, z ktorej chlap na pohľad šalie, dokáže byť stresujúce. Lenže nič viac nepriláka dámsku pozornosť, ako čosi originálne a nečakané. Princ William sa pokúsil získať svoju lásku Kate Middleton vlastným spôsobom, a tak jej daroval netradičnú vec – ďalekohľad. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan.

Ako vojvoda z Cambridge a člen britskej kráľovskej rodiny by jej mohol dať čokoľvek, po čom by túžila. Z akého dôvodu jej teda dal ďalekohľad? „Snažil som sa presvedčiť samého seba, že toto je naozaj úžasné,“ povedal v podcaste Petra Croucha pre BBC Radio 5 Live.

Princ William obhajoval Kate svoj darček tou vymoženosťou, kam až môže vďaka nemu vidieť. „Je to ďalekohľad, takže o čo tu ide?“ reagovala. Moderátor sa ho následne opýtal, či jeho manželka zbožňuje sledovať vtáky. Vojvoda z Cambridge napokon priznal, že ani on sám nemal tušenia, prečo jej daroval takúto vec.

Nie každý má v sebe dušu romantika a koniec-koncov, aj na týchto začiatočníckych chybách sa dá dobre zasmiať. Princ William uviedol, že jeho manželka mu to dodnes pripomína. Sú to práve tie hanblivé a vtipné začiatky vzťahu, na ktoré môžu potom partneri neskôr s úsmevom spomínať.

Zdroj: Cosmopolitan, BBC Radio 5 Live

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News