Princ Harry a Meghan Markle
Instagram/dukeandduchessofsussexdaily/thesussexspage

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle sú opäť v šoku. Zdroje blízke kráľovskej rodine pre The Sunday Times tvrdia, že vojvodcovia nedostali pozvanie na svadbu ich blízkeho priateľa a krstného otca Archieho. Dôvodom je údajne to, aby neskazili zábavu. 

Princ Harry a Meghan Markle už od smrti kráľovnej Alžbety II. mútia vody v Anglicku. Na povrch sa začali dostávať stále nové šokujúcejšie informácie o vzťahoch medzi kráľovskou rodinou a vojvodcami zo Sussexu. Dokonca padla reč aj na rozvod, no to sa doteraz nepotvrdilo a princ Harry sa s manželkou naďalej ukazuje aj na verejnosti.

Princ Harry a Meghan prišli o ďalšieho kamaráta

Zdá sa, akoby tento rok bol pre nich prelomový. V posledných mesiacoch totiž prišli aj o viacero spoluprác a rozkamarátili sa aj s Beckhamovcami, za čo údajne môže práve Meghan. Najnovšie však zrejme prišli o ďalšieho blízkeho človeka v ich živote.

„Ruky preč“ od nich dal Harryho celoživotný dobrý priateľ a zároveň krstný otec jeho syna Archieho a synovca, princa George-a.

Princ Harry a Meghan Markle údajne neboli pozvaní na svadbu vojvodu z Westminsteru. Hugh Grosvenor si 7. júna chystá vziať Oliviu Henson a má to byť spoločenská udalosť roka. Vojvodcovia zo Sussexu tam však zrejme neprídu a to z dôvodu, že by vraj mohli skaziť zábavu.

„Je neuveriteľne smutné, že sa to stalo. Hugh je jedným z mála blízkych priateľov Williama a Harryho, ktorý si s oboma udržiava silné putá a komunikáciu,“ povedal zdroj blízky Harrymu a Williamovi pre The Sunday Times.

„Praje si, aby dali hlavy dokopy a dali veci do poriadku, no uvedomuje si, že je nepravdepodobné, že sa to stane pred svadbou. Chcel sa vyhnúť všetkému, čo by zatienilo ich deň, najmä pre Oliviu a nechce žiadne nepríjemnosti,“ dodal.

Vojvoda z Westminsteru sa však k tejto situácii nechcel vyjadriť. „Nie sme v pozícii, aby sme komentovali zoznam hostí,“ uviedol pre The Sunday Times.

Zdroj: The Sunday Times

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News