Princ Harry a Meghan Markle

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po chvíľke ticha sa zase objavili klebety o tom, že princ Harry a Meghan Markle naozaj smerujú k rozvodu. Portály GEO News a Daily mail prišli aj s dôkazmi, ktoré to majú naznačovať.

Snažili sa zachrániť si manželstvo

Pred pár mesiacmi svet obletela správa o údajnej kríze v manželstve princa Harryho a Meghan Markle. Syn kráľa Karola III. vraj so svojou partnerkou už zostáva len kvôli tomu, že chce vidieť vyrastať ich dve spoločné deti. Už vraj stihol kontaktovať aj rozvodových právnikov a často chodí do hotelovej izby, ktorú má prenajatú neďaleko domova.

Kríza v ich manželstve bola potvrdená od nemenovaného zdroja, no rozvod absolútne vylúčil. Kvôli problémom vo vzťahu sa dokonca princ Harry rozhodol vrátiť do Afriky, aby si dvojica od seba oddýchla a aby prišli na zmysel ich vzťahu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prince Harry (Info) (@harry.dukeofsussex)

Špekulácie o rozvode manželia nepriamo vyvrátili tým, že sa ruka v ruke prechádzali po meste. Dokonca sa bok po boku nedávno objavili na Invictus Games, ktoré má pod záštitou práve princ Harry.

Princ Harry a Meghan Markle mieria pred rozvodový súd

Portál Daily mail však teraz opäť prišiel s prekvapivými zisteniami. Zdroj blízky páru totiž tvrdí, že medzi partnermi nie je len manželská kríza, ale ich vzťah už dokonca aj skončil.

„Sú definitívne na konci. Počul som to opakovane v posledných mesiacoch,“ uviedol s tým, že princ Harry a Meghan Markle mieria k rozvodovému súdu.

Ďalším faktom, ktorý posilňuje túto špekuláciu, je Meghanina tendencia dávať si dole svadobný prsteň pri rôznych príležitostiach, ale aj „prsteň večnosti“, ktorý si dali s Harrym. Urobila tak napríklad nedávno na jednej akcii, čo si všimol portál GEO News.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Zdroj: Daily mail, GEO News

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News