Kráľovská rodina

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že stretnutie kráľa Karola a princa Harryho nedopadlo práve najlepšie. Ako uvádza web Radar online odvolávajúci sa na In Touch, rozzúrená Camilla svojmu nevlastnému synovi nič nedarovala. Až takto jej leží v žalúdku?

Už je to pár týždňov, čo sa celý svet dozvedel o tom, že kráľovi Karolovi III. bola diagnostikovaná rakovina. Hoci neprezradil, v akom štádiu jeho choroba je, naznačiť to mohlo, ako zareagoval jeho syn princ Harry, keď sa to dozvedel. Z Ameriky hneď odletel do rodného Anglicka, kde s otcom strávil iba 30 minút.

Ľudia sa však domnievali, že išlo o ďalší premyslený PR ťah, no údajne to tak nebolo. Princ sa vraj v tomto prostredí necítil dobre a ďalším dôvodom bolo, že vraj nechcel stráviť dlhý čas bez svojich dvoch detí Lilibet a Archieho. Kráľovi a princeznej Kate dokonca údajne mala zatelefonovať Meghan Markle, aby im popriala skoré uzdravenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan & Harry (@dukeandduchessofsussexdaily)

Kráľovná Camilla Harryho vraj nešetrila

Teraz však na povrch vyšli ďalšie informácie. Nemenovaný zdroj z okolia kráľovskej rodiny tvrdí, že Harryho prítomnosť mala zle znášať jeho nevlastná mama Camilla.

„Jej veličenstvo bolo rozzúrené. Keď Harry priletel zo svojho luxusného domu v Kalifornii bez súhlasu paláca a správal sa namyslene, Camilla vraj bola pobúrená. Roky jej princ Harry pohýnal žlčou a nemohla sa dočkať, kedy mu to vráti,“ povedal portálu In Touch zdroj z kráľovského paláca, čo zaznamenal Radar online.

„Camilla to všetko zvládala pokojne, no využitie rakoviny svojho manžela na PR trik o ,milujúcom synovi‘ bolo poslednou kvapkou. Po stretnutí otca a syna som počul, že povedala Harrymu, že je hanbou jeho otca a monarchie. Nenechala ho na pochybách, že už ho nikto nechce späť,“ dodal zasvätenec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Zdroj: Radar online

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News