Leonardo DiCaprio a mladé krásky
Instagram/leonardodicaprioofficlal/dicapriofp_/filmatic

Kto by nepoznal tohto slávneho herca? Leonardo DiCaprio je známy pre svoje herecké umenie a veľké množstvo významných filmových titulov, v ktorých si zahral. Avšak rovnako je známy aj pre svoj milostný život. Častokrát sa stáva terčom vtipov práve pre vekovú kategóriu, v ktorej si vyberá partnerky.

Portál Stars Insider zoskupil všetky mladé krásky, ktoré boli kedysi po boku tohto svetoznámeho herca. Ľudí baví najviac fakt, že hoci Leonardo DiCaprio starne, jeho partnerky permanentne mladnú a určitú vekovú hranicu nikdy neprekročia. O DiCapriovi je známe, že si vyberá priateľky, ktoré majú menej než 25 rokov a prevažne sa jedná o modelky.

Podľa Stars Insider momentálne randí s talianskou supermodelkou Vittoriou Ceretti, ktorá však tento rok dovŕši 26 rokov. Fanúšikovia preto, údajne, na sociálnej sieti X (kedysi Twitter) vtipkujú o tom, že buď aj Lea postihla inflácia a tak navýšil vekovú hranicu o rok, alebo sa s ňou do jej narodenín stihne rozísť. Čo si myslíš ty?

Ženy v blízkosti DiCapria sa v určitých obdobiach jeho života, hlavne v 90. rokoch, sa často menili. Preto ti prinášame zúžený výber.

12 mladých krások, ktoré mal po svojom boku Leonardo DiCaprio

Kate Moss

Leonardo DiCaprio a anglická topmodelka spolu randili ešte v 90. rokoch, kedy mali obaja iba dvadsať rokov. Kate Moss je dokonca o niekoľko mesiacov staršia, ale niečo nám hovorí, že dnes by si už Leo staršiu partnerku nevybral. Ich vzťah nebol vážny a trval iba krátko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Moss (@__katemoss)

Brittany Daniel

Brittany Daniel je herečka, ktorá si zahrala aj po boku Leonarda DiCapria a to vo filme Basketbalistov denník, kde mal DiCaprio hlavnú rolu. Herečka stvárnila jeho spoluhráčku, avšak ešte rok pred tým, ako film vyšiel (1995), spolu hereckí kolegovia už randili.

Naomi Campbell

Svetoznáma modelka Naomi Campbell je ďalšou kráskou, ktorá sa zaplietla s DiCapriom ešte v 90. rokoch. Randiť spolu mali v roku 1995 a do dnes sú podľa Stars Insider dobrí priatelia.

Eva Herzigová

Vedela si, že Leonardo DiCaprio kedysi randil aj s českou modelkou Evou Herzigovou? Bolo to v roku 1998 a prežili spolu dvojmesačný románik. Stretli sa na premiére filmu Muž so železnou maskou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Charlotte (@misscharlotteofficial)

Kristen Zang

DiCaprio bol naozaj prelietavý a ešte v roku 1995 sa dal dokopy s ďalšou krásnou hviezdou, herečkou a modelkou Kristen Zang. Chodili spolu až do roku 1997, kedy si dali krátku pauzu, avšak neskôr sa dali opäť dokopy. Definitívne sa rozišli v roku 1999.

Amber Valetta

DiCaprio si všimol modelku Amber Valettu v jednom časopise a podľa Stars Insider ho natoľko očarila, že si prostredníctvom svojich zamestnancov zistil na ňu kontakt a krátko spolu v roku 1998 randili.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News