žena

Lev

Horoskop odporúča, aby si v pracovnom prostredí nepresadzovala svoju tvrdohlavosť. Najlepšie urobíš, ak potlačíš svoju aroganciu a kritiku. Rovnako váž svoje slová a ešte predtým, ako ich vyslovíš, skús sa nad nimi poriadne zamyslieť. Dopraj si oddych a dostatok nočného spánku, ponocovanie sa ti nemusí vyplatiť.

Panna

Dnes existuje viacero príležitostí na spokojnosť a úspech v profesionálnej oblasti. Môžeš pociťovať istú potrebu obnovy. Ak chceš získať prestížnu pozíciu, musíš byť tiež ochotná urobiť nejaké menšie alebo aj väčšie zmeny. Nemáš síce v povahe robiť kompromisy, no teraz to bude potrebné. V budúcnosti ťa tento krok poteší.

ako mať žiarivú pleť
zdroj: Pexels/Владимир Васильев

Váhy

Toto je deň, kedy môžeš využiť okamžité zdroje, akými sú financie a čas. Vynikajúca astrálna obloha ti môže priniesť veľa úspechov. Hviezdy sú naklonené aj spoločenskému životu, čo by si mala naplno využiť vo svoj prospech. Pokiaľ aktívne športuješ, dnes by si si mala dopriať odpočinok, tvoje telo ho potrebuje.

Škorpión

Je možné, že vynakladáš príliš veľa úsilia na udržanie neuspokojivého vzťahu. Mala by si sa zamerať na svoju silu a zlepšenie toho, na čom ti skutočne záleží. Vyhni sa rozhovorom o svojich finančných záujmoch s príbuznými, pretože by sa ti vôbec nemuseli páčiť ich pripomienky. Radšej stav na rozhovor o iných, príjemnejších záležitostiach.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop