žena

Počas dnešného májového utorka bude veľa znamení zverokruhu ovplyvňovať samotný Mesiac. Pre niekoho bude priaznivý viac, pre iného zasa menej. Pre mnohé je to však čas na rôzne zmeny k lepšiemu. Čo hovorí horoskop o tvojom dnešnom dni?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že dnešný Mesiac odpočíva v tvojom ôsmom solárnom dome. Je to deň obnovy a je ideálny na oslobodenie sa od ťažkopádnych situácií a zbavenie sa nejakých bremien. Pokiaľ tak urobíš, budeš sa cítiť pokojnejšie a zároveň plná pozitívnej energie. Buduj svoje šťastie tak, ako to uznáš sama za vhodné. Nezostávaj však žiť svoj život pod tlakom.

Býk

Mesiac kladie v tento májový utorok do popredia manželstvo alebo spolužitie. Zároveň navrhuje, aby si sa zastavila a premýšľala práve o svojom vzťahu. Pokiaľ je potrebné v ňom niečo zmeniť, pusť sa do toho čo najskôr. Spoločnosť priateľov alebo blízkych dnes prospeje každej osobe, ktorá je narodená v tomto znamení.

Znamenia, ktoré budú mať šťastie
zdroj: Unsplash/mahdi_chf

Blíženci

Tento deň by si mala venovať samej sebe. Postaraj sa o svoju psychickú i fyzickú pohodu s primeranou prevenciou. Uprednostňované sú aj rôzne estetické terapie. Zelená svieti pohybu a športu. Zostaň sústredená a vykonávaj ich s ľahkosťou, nie nasilu. Večer si dopraj relax pri dobrej knihe alebo obľúbenom seriáli.

Rak

Mesiac odpočíva v tvojom piatom solárnom dome a je príjemne ovplyvnený Saturnom. Hovorí taktiež o láske, vitalite, kreativite a voľnom čase. Pokiaľ tvoríš pár so Škorpiónom, Rybami alebo niekým, kto je rovnakého znamenia ako ty, priprav sa na odvážne chvíle. Zlomyseľné túžby môžu vzniknúť aj v pracovnom prostredí, pri cestovaní alebo s ľuďmi, ktorí žijú ďaleko od tvojho bydliska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop